Rektör Uzun’dan, Fakültelere ziyaret

Osmaniye Korkutata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, İlahiyat Fakültesi ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine ziyarette bulundu.
Güncel 8.03.2021 15:52:00 0

Osmaniye Korkutata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, İlahiyat Fakültesi ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine ziyarette bulundu.
İlahiyat Fakültesi ziyaretinde İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adem Tutar, Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Doğan, Bölüm Başkanları ve Fakülte Sekreteri Onur Özdemir hazır bulundu. 
İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adem Tutar, OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a, fakültenin ihtiyaçları, beklentileri ve bu konudaki çalışmalar hakkında bilgi verdi.
 İlahiyat Fakültesi akademik personeli ile bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun ise İlahiyat Fakültesi’ni daha iyi noktalara getirmek için çalışacaklarını söyleyerek çalışmaları için İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adem Tutar’a teşekkür etti. 
Osmaniye Korkutata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun daha sonra İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ni ziyaret etti. 
Burada İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selim Coşkun’dan fakültenin eğitim çalışmaları hakkında bilgi aldı. 
Ziyarette İİBF Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Samet Evci, Dr. Öğretim Üyesi İlker Kefe ve Fakülte Sekreteri Mehmet Çavdar hazır bulunurken İİBF Dekanı Prof. Dr. Selim Coşkun, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a çiçek takdim etti.  
Ziyaretin sonunda Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun, toplantı salonunda İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi akademik personeli ile bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi.
Üniversite Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’un İlahiyat Fakültesi ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ziyaretinde Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Coşkun Özalp de hazır bulundu.  

OKÜ