YARIN HALKIMIZ EN DOĞRU KARARI VERECEKTİR

Ali CİHANGİR

06Haziran2015, 15:01

Ali CİHANGİR

Yarın tüm Türkiye seçim sandığına gidecek. Halkımız özgür iradesini kullanarak kendisini yönetecek insanları seçecek. Öncelikle yarınki seçimler ülkemiz için, bölgemiz için, ilimiz için hayırlara vesile olsun.

 

Yaşanan seçim propaganda sürecine baktığımızda çok da güzel günler yaşamadık. Siyasiler meydanlarda ağızlara alınmayacak, haddini aşan kelimeler sarfettiler. Vaatler uçuştu göklerde, uçuk kaçık vaatler…

 

Birileri çıktı, “ÖZGÜRLÜK” dedi, “DEMOKRASİ” dedi, “İNSAN HAKLARI” dedi ama yetkili oldukları dönemlerde başörtülü kızlarımızı törenlerden kovdular, türbanlı bir anneyi kızının mezuniyet törenine almadılar, sakallı baba oğlunun askeriyedeki yemin törenine alınmadı.

 

Birileri çıktı, “HIRSIZLIK” dedi, “KAÇAK SARAY” dedi, “BÖLÜNÜYORUZ” dedi ama yetkili oldukları yerlerde yandaşlara 10 liralık işler 100 liraya yaptırıldı kimsenin sesi çıkmadı.

 

Birileri çıktı, “ALLAH” dedi, “PEYGAMBER” dedi, “KUL HAKKI” dedi, milletin manevi değerlerini kullanarak büyüdü büyüdü ama asli görevi kendisini tebliğ edilince ne kul hakkı kaldı, ne manevi değer… Vatan hainlerine, din düşmanlarına her kanallarından destek vermeye ve onlar için dualar etmeye başladılar.

 

Vatandaşın midesini bulandıran bulandırana ama ben inanıyorum ki bu halk her şeyi iyi ölçer ve iyi değerlendirir.

 

Yarın not verme zamanı tün siyasi partilere ve maneviyatımızı sömüren sahte maneviyatçılara…

 

Ben inanıyorum ki halkımız her şeyi görüyor, her şeyi biliyor ve halkımız tercihini doğru yapacaktır. 2015 Genel Seçimleri İlimiz, Ülkemiz ve Dünya insanlığı için hayırlı olsun, hayırlara vesile olsun.

 

Saygılarımla…

Bu haber 1403 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU