Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare

YENİ YAZILARIMLA GAZETENİZ AKDENİZ’DEYİM

Mustafa ÖZKAN

12Şubat2014, 13:35

Mustafa ÖZKAN

Merhabalar saygıdeğer okuyucular! Sizler benimle uzun süredir tanışsınız, birbirimizi tanırız. Rahmetli M. Cemal Şenadam’ın gazetesi Yediocak, Ali Rıza Karadağ’ın gazetesi, Adana Ekspres, Tercüman, Türkiye, Bayrak, Anadoluda Sabah, YMM, DİTİB Avrupa, dergi ve gazetelerinde yazılarım ve haberlerim yayınlandı.

Bu yazılarımın çoğunda değişik isimler kullandım. Çünkü Din görevlisi idim. Memurdum. Avrupada bulunduğum süre zarfında yabancı gazetelerde, Özellikle Almanca LOKAL,Hürriyet, DİTİB, Türkiye gazetesi, Diyanet çocuk ve Diyanet dergilerinde haberlerim çokça yayınlandı. Bütün bunları yaparken tek gayem vardı. Milletime hizmet etmekti. İnsanlarımıza iyilikleri öğretmek ve yaşatmaktı. Kötülükleri göstermek ve ondan uzak tutmaktı. Faydalı olabildiysem bana ne mutlu?

Hiçbir zaman kendimi emekli saymadım. Gençliğimdeki duygularım artarak devam ediyor. Karınca misali Ulaşamazsam da yolunda düşerim, kalkarım ve ölürüm. O kadar! Hiçbir insanın beyninin kuşatılmasına ve iğdiş edilmesine gönlüm razı olmaz. Her düşünce sahibiyle oturur konuşurum. Kişileri değil fikirleri ret ederim. Tek ölçüm vardır. O da vahyin doğruluğuna inanmaktır. Peygamberimiz taklit ettiğim ve örnek aldığım tek insandır. Vahyin: Tefekkerun, teğgılun, yugınun, gibi uyarılarına uyarım. Kur’an ve peygamberden başka bütün eserlerin ve canlıların hatalı olmayacağına inanmam. Her hatalıyı düzeltmek için eleştiririm. Bunlardan birisi de kendimdir. Eleştirilmeyi düzelmek için fırsat bilirim.

Yazılarımda gördüğünüz eksikleri ve hataları tarafıma iletirseniz sevinirim. Mail adresim yazılarımla yayınlanacaktır. Bana ulaşırsanız memnun olurum.Saygıdeğer okuyucu! Yazı hayatımda en büyük ve en verimli desteğim ve okulum HASRET GAZETESİ oldu. Ben kendi isteğimle gazetede yazmaktan ayrıldım.

Gazetenin sahip ve elamanlarıyla dostluktan ve kardeşlikten ayrılmadım.

Selam onlara ve Selam sizlere…   

Bu haber 1038 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU