Aydın Osmaniye Gazetesi

Osmaniye’de KİM KİMDİR? yeni eklenenlerde İl Özel İdare sekreteri: Mehmet YANIK , DEMİRHANLAR Vestel Osmaniye şube yöneticisi: Sezgin DEMİRHAN’IN biyografileri var TAZİYEM-- Mehmet AKTAŞ için Ahmet KANDEMİR’i Tebrik

Ali TÜRKMEN

23Kasım2013, 12:03

Ali TÜRKMEN

TAZİYEM

Mehmet AKTAŞ için

Eski kuyumcu ve eski MHP Osmaniye İl yönetim Kurulu üyelerinden Mehmet AKTAŞ için Taziyemdir.

Geçtiğimiz Perşembe gününü Cuma'ya bağlayan gece vefat eden ve pazar günü Çona köyünde toprağa verilen Mehmet AKTAŞ'a Allah'tan rahmet,

Eşi ve çocukları ile akrabalarına sabır diliyorum.Ailesine,Annesi Fadıma AKTAŞ,ablası Emine AKTAŞ,kardeşleri ; İsmail,İbrahim ,Hasan ,Mustafa ve Ahmet AKTAŞ'a Taziyemi bildiriyorum.

Ahmet  KANDEMİR’i Tebrik

16 KASIM 2013 Cumartesi günü yapılan olağan kongre ile Türk Eğitim Sen Osmaniye şubesi yönetim kurulu başkanlığına seçilen Ahmet KANDEMİR ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun temenilerimi bildiriyorum. 

Osmaniye’de KİM KİMDİR? yeni eklenenlerde

İki hem KARADENİZLİ-hem TRABZONLU, hem de Çaykara’lının(OF’lu)   Resimli Biyografisi var.

Biri Osmaniye İl Özel İdare sekreterliğine yeni atanıp göreve başlayan Mehmet YANIK, diğeri ise; 1 yıl önce Osmaniye’de 5. Şubesini açan DEMİRHANLAR VESTEL yöneticisi Sezgin DEMİRHAN. 

Mehmet YANIK Kimdir?

30.01.1964 tarihinde Çaykara’da doğdu. 1974’de Of Çamlı Köyü İlkokulunu, 1982’de Of İmam Hatip Lisesini bitirdi. Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesini 1988 yılında bitirerek mezun oldu.

1989 yılında Kırşehir’in Kaman ilçesi Çağırkan Orta Okuluna öğretmen olarak atandı. Askerlik görevini 1992 yılında tamamladıktan sonra Bitlis Yükseliş İlköğretim okulunda ve Bitlis İmam Hatip Lisesinde öğretmenlik görevlerinde bulundu.

Bitlis İmam Hatip Lisesindeki görevi sırasında 1994 yılında müdür yardımcısı, 2000 yılında müdür başyardımcısı ve 2001-2004 yılları arasında da okul müdürlüğü görevlerinde bulundu.

2004 yılında Bursa Büyükorhan ilçe milli eğitim Şube Müdürlüğüne atandı.      31.05.2004 tarihinde başladığı Kaman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden 6 yıl sonra 29.01.2010 tarihinde Bitlis İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak atandı.2.5 yıl genel sekreter olarak çalıştıktan sonra; eski genel sekreterin mahkeme kararı ile göreve dönmesine bağlı olarak; 26.07.2012 tarihinde Düzce ili Gümüşova İlçe Milli Eğitim müdürlüğü görevıne atandı.21.10.2013 tarihinden itibaren Osmaniye İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak atandı. www.osmaniyeozelidare.gov.tr 

Sezgin DEMİRHAN  Kimdir?

23.04.1978 yılında  Hatay ili Kırıkhan ilçesinde doğdu.

Ailesi Karadenizli.Trabzon -Çaykara yani Of'lu.

Kırıkhan merkez Cemal Gürsel ilkokulu ve Gazi orta ve lisesinde okudu.


Liseden sonra baba mesleği konfeksiyonculuk  ile serbest ticari hayata atıldı.


DEMİRHANLAR Ltd.Şti olarak dayanıklı tüketim malları satış alanında faaliyet göstermeye başlayan Aile ;1989 yılında VESTEL Bayiliğini alarak yürüttükleri iş hayatlarında  Kırıkhan, Antakya-2 şube,İskenderun ve Türkiye,nin en geniş 600 metrekare kapalı  alanda faaliyet gösteren 5.şubesini Osmaniye'de açtı.

DEMİRHANLAR VESTEL Osmaniye şubesini yöneten  Sezgin DEMİRHAN,3 yıl Kırıkhansporda basından sorumlu başkan yardımcılığı, 2 yıl da Kırıkhan Karadenizliler derneği 2. başkanlığını yürüttü.


2 yıl Lisanslı Kaleci olarak Kartalsporda forma giydi.

Halen Osmaniye'de eski lisanslı futbolcuların bir araya gelerek kurdukları Osmaniye Masterler futbol takımının kaleciliğini yapıyor.

Trabzonspor taraftarı.

Favori renkleri de bordo ve mavi.

Her karadenizli gibi hamsici ve balık avlamayı seviyor. Müzik enstrümanı kemençe, horon oynamak ise vazgeçilmez tutkusu.

Sezgin DEMİRHAN evli ve 2 kız, 2 erkek evlat babasıdır.

Bu haber 2354 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU