Aydın Osmaniye Gazetesi

Özel Haberlerimde konu DEMİREL TİCARET ve Biyoğrafileri ile Hanifi ve Mehmet DEMİREL kardeşler

Ali TÜRKMEN

19Haziran2013, 11:19

Ali TÜRKMEN

DEMİREL TİCARET
1973 yılında Osmaniye merkezde  Abdullah DEMİREL tarafından briket imalatçılığı işi ile başladı  faaliyetine.Zamanla müessese şahıs firması olarak yapı ve inşaat malzemeleri ticareti üzerine kapasitesini artırdı. Satışını yaptığı ürün yelpazesini genişletti.Babaları Abdullah DEMİREL ismi altında şahıs firması olan DEMİREL TİCARET’İN çalışma ve iş yönetimine Abdullah beyin oğulları Hanifi, İsmail, Fevzi  ve Mehmet  de katıldı. DEMİREL TİCARET, şu anda D-400 karayolu üzeri Çardak Köyü mevkiindeki geniş iş sahasında ve Osmaniye merkez Mareşal Fevzi Çakmak Mah.1 SK. No 12 adresinde bulunan işyerleri i ile Faaliyetine  devam ediyor.
Hanifi DEMİREL

1973 yılında Osmaniye’de doğdu. Aile aslen Andırın ilçesinden.Osmaniye’nin tanınan esnaflarından  inşaat  ve  yapı  malzemesi    ticareti esnaflarından Abdullah DEMİREL’İN en büyük oğludur.Osmaniye merkez Namık Kemal ilkokulunu bitirdikten sonra terzi çırağı olarak başladığı çalışma hayatına vatani görevine gidinceye kadar devam etti.Isparta dağcı Komando okulu ve İstanbul  merkez  Komutanlığı  özel  koruma  taburunda     vatani görevini tamamladı.Terhis sonrası Osmaniye’de inşaat ve yapı malzemeleri satışı üzerine DEMİREL TİCARET adlı şahsi firmada Babasıyla birlikte iş hayatını sürdürdü.Zamanla iş kapasitelerinin artışı ve ürün yelpazesinin genişlemesi ve kardeşleri İsmail, Fevzi ve Mehmet’in de çalışma hayatına katılmasıyla Firmanın Briket imalatı bölümünün yönetimini üstlendi.Ticari hayatına aktif olarak devam eden Hanifi DEMİREL evli ve iki kız, bir erkek çocuk babasıdır.

Mehmet DEMİREL

1985 yılında Osmaniye’de doğdu.Osmaniye’nin tanıdığı inşaat ve  yapı  malzemesi  ticareti  esnaflarından    Abdullah DEMİREL’İN en küçük çocuğudur.Osmaniye merkez Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu, Toprakkale ortaokulu ve Lisesini bitirdi.Vatani görevini Bilecik, Ankara VE Batman’da Jandarma sınıfında yerine getirdi.Terhis sonrası baba mesleği inşaat ve  yapı  malzemeleri  ticareti  üzerine  ağabeyleri    Hanifi, Fevzi ve İsmail ile birlikte Şahıs firması DEMİREL TİCARETİ yürütüyor.Osmaniye off road  ve  dağcılık     Kulübü yönetiminde görev alan ve aktivitelerine katılan Mehmet DEMİREL evli ve bir kız, bir erkek çocuk babasıdır.

Bu haber 1774 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU