Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare

Ziyaret NOTLARIM---///***Ziyaretim Özgür GÖKTÜRK'e

Ali TÜRKMEN

24Mart2013, 21:31

Ali TÜRKMEN

                      
                 fotoğraftakiler:Ali TÜRKMEN-Özgür GÖKTÜRK,Resul ÖZDİL
  
    Son iki yıldır sosyal medya ve yerel basın sahifelerinde tanıtım ve paylaşımlarıyla adına ve resimlerine en çok rastladığım bir isim Özgür GÖKTÜRK. Osmaniye basının kendine has tarzıyla tanıdığım genç gazetecisi Resul ÖZDİL ile sıkı dostluğunu referans ederek onunla birlikte gittik Özgür Bey'in İşletmesine.
   Bu kez "çat kapı " şeklinde değil,önceden karşılıklı iletişimlerle haberli ve hazırlıklı olarak. İşletmenin Atatürk caddesi üzerindeki adresinde Özgür GÖKTÜRK,Resul ÖZDİL ve bendeniz tanışma,hal hatır etme faslından sonra yaklaşık iki saat gibi bir zaman geçirdik Osmaniye üzerine değerlendirmelerimizle. İşletmesine konuk olduğum ,OSFİB sütünlarında ziyaret notlarıma konuk ettiğim genç iş adamı Özgür beyi kendi iş alanında bir hayli birikimli,ilerleyen zaman içinde Osmaniye STK ve ekonomisinde etkin bir rol üstlenecek azim ve gayretinde olarak müşahade ettim,gözlemledim.
   Bu ziyaretin hatıra,anı tesbiti,kanıtı olarak ta üçlü bir sohbet görüntüsü fotoğraf aldırdık Özgür beyin o anda orada hazır bulunan eşi Emin'e hanıma.
   Özgür Beyden işletmeye ait aşagıdaki kısa bir değerlendirme notunu da aldım bu ziyaret fırsatı ile.
   Onu da;"Özel Haber "mahiyetinde,niteliğinde paylaşayım istedim sizlerle. "Özgür Moda life Ankara döşemecilik ve Mobilya" unvanlı işyeri Özgür GÖKTÜRK sahipliğinde Osmaniye’de faaliyet gösteriyor.     iŞLETME: Ev Mobilya Döşemesinin imalat, tamirat ve tadilat şeklinde atölyeciliğini, Atatürk caddesi üzerindeki adresinde de ev mobilyası, düğün ve çeyiz ürünü çeşitleriyle teşhir salonu ve satış mağazacılığını yapıyor.

Bu haber 1372 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU