Aydın Osmaniye Gazetesi

Osmaniye'de KİM KİMDİR ?---///--- Hakan ERYOL KİMDİR?

Ali TÜRKMEN

02Kasım2012, 21:52

Ali TÜRKMEN

      Osmaniye’de KİM KİMDİR ?---///---

 

       "Yaşanmış en sıradan bir hayat, kurgulanıp yazılmış en sıra dışı bir hayat romanından daha gerçekçidir.”bakış açısı ile,

     1991-1.,2000-2.,2002-3., 2009-Ocak-4.sünü yayınladığımız “Osmaniye’de Kim Kimdir?”adlı albüm kitabımız 2009 yılı Ocak ayından itibaren elektronik ortama aktarılmış ve aynı adla www.osmaniyedekimkimdir.com adlı   web sitesiyle devam ediyor. Siteye  alınan resimli özgeçmişler albüm kitabımızda olduğu gibi site hazırlayıcımız tarafından yüz yüze görüşülerek site formatına uygun bir şekilde kaydedilmekte ve  www.osmaniyedekimkimdir.com ile www.akdenizgazetesi.com sitelerinde  ve günlük yayın yapan TAKİP Gazetesi Osmaniye'nin FİKİR BAHÇESİ  köşemizde  Osmaniye'de KİM KİMDİR ?  diye alt başlık olarak yayınlanmaktadır.

----------------------------------------------------------

                                                                                  

                             Hakan ERYOL –Saat Galericisi

    1966 yılı Darende doğumlu. Osmaniye merkez Ülkü ilk, Osmaniye ortaokulu ve Osmaniye Atatürk lisesinden sonra Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesini bitirdi.

Vatani görevini İzmir-Bornova ve Erzincan’da yerine getirdi. Terhisten sonra öğrencilik yıllarından itibaren uğraştığı    Babadan mesleği saatçiliktir. Eryol Saat Galerisi’ni işletmektedir. 2001 yılında kurduğu Kınık Pazarlama Şirketi ile temizlik ve gıda ürünleri pazarlaması üzerine  ( Coco-Cola & Ünilever )  ile de ortak olarak meşgul oldu. Şu anda sadece saat galericiliği ile iş hayatına devam ediyor.

Bir dönem OSİAD (Osmaniye Sanayici İş Adamları Derneği) yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. OSB (Organize Sanayi Bölgesi)’nin hayata geçirilmesinde katkısı olmuştur.

Hakan Eryol; AK Parti Osmaniye İl kurucu yönetim kurulu üyesidir.

2009 Yılı Haziran  ayında yapılan kongre ile il yönetimine seçildi. Bu dönemde il Başkan yardımcılığı görevini yürüttü.

  12/Haziran/2011 Genel seçimleri için  AK Partiden Milletvekili aday adayı oldu.

 Fenerbahçe taraftarıdır. Türk halk ve sanat müziği dinlemekten hoşlanır. Etli yemekleri tercih eder.içli köfte,çiğ köfte  yaprak sarması gibi.Favori renkleri temel ve koyu renklerdir.

   “Osmaniye her konuda özlemleri olmuş bir il.Konumu  gereği ,tabi güzellikleri kültürel zenginliği olan bir il. ” diyen Hakan ERYOL,

Evli ve  bir kız iki erkek çocuk babasıdır.

Editörün Notu: Hakan ERYOL; Sakin, temkinli ve az konuşan, samimi ama dışa vurmayan  bir kişilik sergiliyor.

--------------------------------------------------

Bu haber 1737 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU