Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare

Osmaniye'de Kim Kimdir ?---///---Hüseyin KABUL,Cem TOKLU Kimdir?

Ali TÜRKMEN

20Ekim2012, 22:43

Ali TÜRKMEN

1991 yılından itibaren belirli zaman aralıklarıyla yaptığımız  “Osmaniye’de Kim Kimdir?”adlı albüm kitabımız 2009 yılı Ocak ayından itibaren elektronik ortama aktarıl mış ve aynı adla www.osmaniyedekimkimdir.com adlı   WEB Sitesiyle de  devam ediyor.
   1991-1.,2000-2.,2002-3.sü 2009-Ocak-4.sünü  yayınladığımız kitabımızın 5.sinin  www.osmaniyedekimkimdir.com  Web sitemizde yayınlanan bilgiler ile oluşturulacağını ifade edelim.  

 www.osmaniyedekimkimdir.com  sitesinde temsil durumunda olanlar,ülke genelinde tanınanlar hariç, tamamen il merkezinde ikamet edenler ve yaşayanların resimli özgeçmişleri yer almaktadır. 

“Yaşanmış en sıradan bir hayat, kurgulanıp yazılmış en sıra dışı bir hayat romanından daha gerçekçidir.” (OKK)


                                  

                                Hüseyin KABUL

                           Vodafon Cep Merkezi İşletmecisi

1978 yılında Osmaniye'de doğdu.Arif KABUL'un en büyük çocuğu ve Kabuller ailesinin en büyük torunudur.

  Özel Bahçeli Koleji,Osmaniye Ortaokulu ve Çukurova lisesinde okudu.Yüksek öğrenimini İstanbul Yeditepe Üniversitesi İktisat Fakültesinde tamamladı.

Mezuniyetten sonra Kabuller A.Ş. nin ticari konumunda GSM sektörüyle iş hayatına giriş yaptı.Halen vodafon cep merkezi  işletmeni olarak  çalışma hayatına devam ediyor.

Osmaniye Beşiktaşlılar derneği kurucu üyesidir. Tenis Federasyonu il temsilciliği görevini yürüttü.

Halen HOKEY Federasyonu il temsiciliği  ve Cumhurbaşkanının eşi Hayrunnisa GÜL himayesinde çalışmalarını sürdüren Beyaz ay derneği yönetim kurulu üyesidir.

İl Temsilcisi olduğu HOKEY federasyonuna bağlı Osmaniye takımlarından biriyle Yünanistanda yapılan Avrupa şampiyonasında Türkiyeyi temsilen 3.lük derecesini elde ettiler.

Hüseyin KABUL,Beşiktaş taraftarıdır.

Evli ve bir kız,bir erkek iki çocuk babasıdır.


 

                   

            Cem TOKLU-Serbest Eczacı     

        1975 yılında Osmaniye’de doğdu.İlimizin tanınmış emekli eğitimcilerinden Mehmet TOKLU’NUN ikinci oğludur.Yediocak İlkokulu,Osmaniye İHL Orta Bölümü ve Dervişpaşa Lisesi’nden sonra,1997 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldu. 

       Vatani görevini Samsun ve Van illerinde jandarma eczacı asteğmen olarak yerine getirdi.2000 yılı şubat ayında şimdiki adresi Büyük Camii Şehitlik karşısında Toklu Eczanesini açtı.

      Halen bu işle meşgul olan Cem Toklu “İyilik yap denize at” ve “Çok dinle az konuş” felsefesini  benimsiyor.Seyahat  amaçlı gezilerden, rock ve halk müziği dinlemekten keyif alan Toklu,Beşiktaş taraftarıdır. Kırmızı ve mavi rengi, yemeklerden de toğga, tirşik, ,içli köfte ve mantıyı favori tutan Eczacı Cem TOKLU,

 evli ve bir kız bir erkek çocuk babasıdır.Eşi  Osmaniye merkez Güneysu İlköğretim okulunda matematik öğretmenidir. 

Bu haber 1934 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU