Aydın Osmaniye Gazetesi

Özel HABERLERİMDE SAĞLIK EMLAK ve ATATÜRK LİSESİ MEZUNLARININ 5.PİLAV GÜNÜ

Ali TÜRKMEN

10Mayıs2012, 23:27

Ali TÜRKMEN

---SALIK Kardeşlerden Mehmet Zade SALIK yönetiminde SAĞLIK EMLAK

Osmaniye'nin tanınan mobilya ustalarından merhum Hadi SALIK’IN oğulları Fuat, Mustafa ve Mehmet Zade yönetimindeki SALIKLAR LTD.Şti SAĞLIK Mobilya unvanı ile sürdürdüğü  iş hayatına, SAĞLIK EMLAK adıyla kurduğu işletmeyi de ekleyip  emlak sektöründe de faaliyete başladı.

          

SAĞLIK EMLAK 2012 yılı başında kuruldu. Yönetimini  en küçük kardeş Mehmet Zade Üstlendi. İş Bankası Sokak Palalı Süleyman caddesine çıkışa yakın, sağ tarafta   ve  SAĞLIK MOBİLYA ve Cumhuriyet Meydanı  karşısındaki  lüks ofisinde Osmaniyelilere hizmet vermeye başladı.

SAĞLIK EMLAK İşletmecisi Mehmet Zade SALIK ”Sağlık Mobilya olarak Osmaniye’ye kalite, müşteri bütçesine uygun fiyat ve ödeme rahatlığı sunduğumuz biliniyor. Osmaniye’nin bize güvendiğine de inanıyoruz. Dayanıklı tüketim malları, elektrikli, elektronik ev ürünleri ile Mobilya çeşitlerinde Beko, Kilim, Merinos gibi belli markaların temsilciliğinde gösterdiğimiz performans biliniyor.

Her türlü emlak, gayr-i menkul alış ve satışının yapılacağı SAĞLIK EMLAKLE da Osmaniye’nin teveccühünü kazanacağımızı ümit ediyorum” dedi.

                        

                      Mehmet Zade SALIK Kimdir?

1980 yılında Osmaniye’de doğdu. Merhum Mobilya ustalarından A.Hadi SALIK’ın 3.oğludur. Osmaniye merkez M.Akif ilkokulu ve Osmaniye İmam-Hatip Lisesinde okudu.Vatani görevini Ankara Mamak’ta MEBS okulunda  yerine getirdi. Şu anda ağabeyleri ile beraber İş Bankası sokakta SALIKLAR LTD.ŞTİ olarak sağlık Mobilya ünvanı ile her türlü dayanıklı ev eşyası ve mobilya halı üzerine iş hayatına devam ederken ,yine birlikte kurdukları SAĞLIK EMLAK 'in yönetimini üstlenen Mehmet Zade  Galatasaray taraftarıdır. Evli ve 1 kız çocuğu babasıdır. 
  ---OSMANİYE ATATÜRK LİSESİNİN GELENEKSEL “PİLAV GÜNÜ” 20 Mayıs Pazar günü

ATATÜRK LİSESİ MEZUNLARI DERNEK BAŞKANI İbrahim GÜNEŞ "Eline davetiyemiz ulaşsın,ulaşmasın işiten tüm mezunlarımız davetlimizdir"            

 
İbrahim GÜNEŞ                               

Osmaniye Atatürk lisesinin mezunları için düzenlediği 5.Geleneksel pilav günü 20 Nisan pazar günü yapılacak.

Atatürk lisesi bahçesinde saat 14.00 te başlayacak pilav gününe “eline davetiye ulaşmamış olsa da bütün mezunlarımız davetlimizdir.”  diyen aynı okul mezunu ve halen okulun coğrafya öğretmeni olarak görev yapan Atatürk Lisesi Mezunları dernek başkanı İbrahim GÜNEŞ “ Pilav çoğalmanın ve bereketin sembolüdür. Okumuzun 54.yılında mezun arkadaşlarımızla böyle bir günde bir araya gelmekten kıvanç duyuyoruz.”dedi

                                                                               

 

                                  

                                       

 

Bu haber 2085 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU