Aydın Osmaniye Gazetesi

Özel Haberde DENTESTETİK

Ali TÜRKMEN

19Aralık2011, 10:54

Ali TÜRKMEN

      Osmaniye'de faaliyet gösteren  her çapta meslek kuruluşu ve işletmelerin Osmaniye'ye katmaya çalıştığı günün gereği artı değerleri  haber yapıp özel olarak sizlere sunmak  için hazırladığımız Özel Haberimizin bugünkü konusu "Sağlıklı Dişlerle Gülümseyin,Hayat Gülsün..." sloğanıyla DENTESTETİK Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri...

    DENTESTETİK  Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri diyoruz, çünkü 1983 yılında Osmaniye'de serbest Dişhekimi olarak muayenehane hayatına başlayan Dt.Ahmet ÜNAL  Osmaniye'de   DENTESTETİK Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurdu.Osmaniye'de  ilk kurumsallaşan işletmesinin Osmaniye merkez olmak kaydıyla İstanbul DENTESTETİK Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinik  şubesini  Göztepe Bağdat Caddesinde üç yıl önce  2008 yılında faaliyete geçirdi.

29 yıllık meslek hayatında kurumsallaşma ve hizmet kalite ve kantitesini yükselen terndle devam ettirdiklerini ifade eden  Dt.Ahmet ÜNAL,  Osmaniye DENTESTETİK'te sekiz Hekim,sekiz Asistan,İstanbul DENTESTETİK'te sekiz Hekim,dört Asistan olmak üzere toplamda 28 Personele iş istihdam alanı oluşturmaktan mutluluk duyduğunu belirtiyor.
 
    DENTESTETİK kurucu ve İşletmecisi Dt.Ahmet ÜNAL Osmaniye'yi İstanbul gibi bir yerde temsil etmekten onurlandığını, son günlerde mesleki alanı ile ilgili bir diğer şubenin de Almanya-Hollanda sınır bölgesi Düisburg Kentinde açma çalışmalarını yürüttüğünü dile getirdi.
 "Armut dibine düşer" özlü sözünün manası  Dt.Ahmet ÜNAL'ın hayatında sanki nesnelleşmiş gibi.Zira büyük oğlu İsmail Hakkı Ünal Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde  son sınıf,kızı Beyza ÜNAL da Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 4. sınıf okuyor.

  Dt.Ahmet ÜNAL,2011 yazında  mesleki deneyim kazanması amacıyla  oğlu İsmail Hakkı ÜNAL'ı ABD'ye seyahata gönderen Dt.Ahmet ÜNAL ,

    DENTESTETİK Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerinde verilen sağlık hizmetlerini

    1-Oral Diagnoz ve Radyoloji,2-Genel Diş Hekimliği Hizmetleri,3-Estetik Diş Hekimliği uygulamaları/Diş Beyazlatma,4-Dental İmplant ve İmplant üstü Protez uygulamaları,5-Periodontal tedavi ve Estetik Diş Eti Uygulamaları,6-Çene ve Yüz Tedavi ve Cerrahisi,7-pededonti(çocuk diş hekimliği),8-Ortodonti(diş dizimi düzeltmeleri)

diye sıralayan

          Dt. Ahmet ÜNAL Kimdir?

                

 Kişisel bilgiler: Doğum Yeri: Osmaniye.Doğum Tarihi : 11.04.1959  Medeni Hali: Evli üç çocuk babası
Eğitim ve çalışma hayatı:
1978-1983 Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi,
1983 Yılında Osmaniye Dentestetik özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurdu
2008 Yılında İstanbul Dentestetik özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurdu ve halen çalışmalarına İstanbul Dentestetik polikliniğinde devam etmektedir.
Katıldığı Mesleki Faaliyetler :
AĞIZ-DİŞ-ÇENE Hastalıkları ve Cerrahisi Stomatoloji Derneği 1.Bilimsel Kongresi29 EKİM – 1 KASIM 1988 ANTALYA
Türk Diş Hekimleri Birliği 12.Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi20 – 25 haziran 2005 İSTANBUL
Diş Hekimliği Uluslar arası Sergi-Sempozyum katılım SertifikasıExpo dental 92 – 19 -22 Kasım 1992 Ankara
Türk Diş Hekimleri Birliği 8.Uluslararası Diş Hekimliği kongresi 2001 İstanbul
Diş Hekimliği Uluslar arası Sergi-Sempozyum katılım Sertifikası expo dental 93 – 19 -22 Kasım 1993 Ankara
T.D.B 10.Uluslararası Diş Hekimleri Kongresi 17-21 Haziran 2003 Antalya
T.D.B Mesleki Sürekli Eğitim Sertifikası 31 Ekim – 2 Kasım 1991 İstanbul
Ankara Diş Hekimleri Odası 10. Expodental 19-22 Kasım 1998 Ankara
Özel Bilgiler: Adana Diş Hekimleri Odası Osmaniye Temsilciliği görevinde bulundu
Zihinsel Özürlü Çocuklar Eğitim ve Koruma Derneği kurucu üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanlığı halen devam etmektedir.Osmaniye Musiki Derneği Kurucu Üye.Osmaniye Dağcılık ve Doğa sporları Kulübü ODAK'ın yönetim kurulu Başkanlığını halen yürütüyor.Bu haber 3101 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU