Spor salonunda kuşak sınavı yapıldı


Açıklama: Tekwando, Kick Boks ve Uzak Doğu Savunma Sporları dallarında Düziçi´nde hizmet veren Kadıoğlu Spor Kulübü salonunda düzenlenen ´Kuşak Sınavı´ için Osmaniye il temsilcisi Mustafa Doğru ile Osmaniye´deki bazı spor kulübü antrenörleri hazır bulundu.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 11Ocak2019
Geçerli Tarih: 20Haziran2019, 05:54
Site: Akdeniz Gazetesi
URL: http://www.akdenizgazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=19010


Tekwando, Kick Boks ve Uzak Doğu Savunma Sporları dallarında Düziçi´nde hizmet veren Kadıoğlu Spor Kulübü salonunda düzenlenen ´Kuşak Sınavı´ için Osmaniye il temsilcisi Mustafa Doğru ile Osmaniye´deki bazı spor kulübü antrenörleri hazır bulundu.
Velilerinde yoğun ilgi gösterdiği ´Kuşak Sınavı´nda sporcu çocuklar, Beyaz, Sarı, Yeşil, Mavi ve Kırmızı kuşak olarak girdikleri sınavdan bir üst kuşağa geçmek için çalıştılar.
Kadıoğlu Spor Kulübü Antrenörü Hakan Kadıoğlu “Amacımız Düziçi ne hizmet etmek. Önceliğimiz önce çocuklarımızın eğitimi, sonra da ahlaklı olmaları daha sonrada iyi birer sporcu olmalarıdır. İnşallah bu yıl ve önümüzdeki yıllarda Düziçi´nden şampiyon sporcular çıkacak. Yaptığımız müsabakalarda bunların çok uzakta olmadığını görüyoruz. Pırıl pırıl olan bu gençlerimizi en iyi şekilde müsabakalara hazırlıyoruz. Bu gençlerimizi kendinden emin özgüveni yüksek birer sporcu olarak çalıştırarak geleceğin şampiyonlarının ilçemizden çıkmasını hedefliyoruz” dedi.   Haber Merkezi