“Basın Tribünü” spor programı ilgi odağı oldu


Açıklama: Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti'nin (CGC) yayın organı Spor 80 Gazetesi’nin facebook sayfasından canlı olarak yayınlanan “Basın Tribünü” son yayınıyla da ilgi odağı oldu.
Kategori: Spor
Eklenme Tarihi: 11Ekim2018
Geçerli Tarih: 29Şubat2020, 03:51
Site: Akdeniz Gazetesi
URL: http://www.akdenizgazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=18020


Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti'nin (CGC) yayın organı Spor 80 Gazetesi’nin facebook sayfasından canlı olarak yayınlanan “Basın Tribünü” son yayınıyla da ilgi odağı oldu.

Moderatörlüğünü Şükrü Tozluklu’nun yaptığı programa, Ümit Kahraman ve Erhan Özmen yorumcu olarak katıldı.

Pazartesi günleri saat 16.30 da canlı olarak yayınlanan basın tribünü programı, yeni sezonun dördüncü yayını esnasında 30’dan fazla yorum alırken, 1.200’den fazla sporsever tarafından görüntülendi. 8 kullanıcı tarafından paylaşılan canlı yayın programı 5 bini aşkın erişim oranı ile büyük beğeni topladı.

Programda Osmaniyespor’un sahasında konuk ettiği lider Sultanbeyli Belediyespor maçının detaylarıyla konuşulduğunu, tartışıldığını ve sportif sorunların çözümü konusunda düşüncelerin aktarıldığını belirten program sunucusu Şükrü Tozluklu, şunları kaydetti:
“Programımız son yayınıyla da futbol kamuoyu tarafından büyük ilgi ile takip edildi. Taraftarların ve sporseverlerin yorumlarıyla renk kattığı programımız bu sezonda yine büyük ilgiyle takip edileceğini görebiliyoruz. Bu da ekip olarak bizlerin sorumluluğunu ve daha çok çalışmamız gerektiğini gösteriyor. Şu ana kadar bize ulaşan rakamlara baktığımızda da program saatinin ve gününün doğru olduğunu görüyoruz. Osmaniyespor odağında çeşitli spor branşlarının değerlendirildiği programımız, geçen sezon olduğu gibi bu sezonda farklı ortamlarda yapılacak. Ekip olarak basın tribünü programının yanı sıra spor adına faydalı çalışmalar yapmanın da gayreti içerisinde olacağız. Spor 80 Facebook sayfamızdan spor adamlarıyla yapacağımız röportajlarımızla daha fazla görüşe yer vermeyi planlıyoruz. Basın tribünü programının geçen sezon olduğu gibi bu sezonda spor kamuoyuna yön vereceğine inanıyoruz”
Tozluklu, her Pazartesi saat:16.30’da sporseverleri Spor 80’in facebook sayfasında yayınlanacak “Basın Tribünü” canlı yayınına beklediklerini sözlerine ekledi. Haber Merkezi