OKÜ Genç Gönüller Kulübünden anlamlı program


Açıklama: Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Genç Gönüller Kulübü, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla “Ey Nur-u Hüda Hoş Geldin” programı düzenlendi.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 07Aralık2017
Geçerli Tarih: 23Ekim2018, 00:11
Site: Akdeniz Gazetesi
URL: http://www.akdenizgazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=16188


Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Genç Gönüller Kulübü, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla “Ey Nur-u Hüda Hoş Geldin” programı düzenlendi.
15 Temmuz Şehitler Amfisi’nde, Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan “Ey Nur-u Hüda Hoş Geldin” programın açılış konuşmasını Genç Gönüller Kulübü Başkanı Oğuzhan Ulaşlı yaptı.
Ulaşlı, yaptığı konuşmada, “Birliğin, kardeşliğin, sevginin, hakkaniyetin ve ilmin düsturunda önce ahlak ve maneviyat diyen bir grup gönüllü arkadaşlarımız tarafından kurulan kulübümüz ‘Sevgi Her Zaman Galip Gelir’ sloganıyla hareket etmektedir. Bu programlar vesilesiyle bir insanı kazanabilir ve o insanların gönlüne girebilirsek bu bizim için kardır.” dedi.  
Açılış konuşmasından sonra Genç Gönüller Kulübü’nün tanıtım videosu gösterildi. Programda İlahi Sanatçısı, Bestekâr Hanifi Gökhan ve Eğitimci, İlahi Sanatçısı Mustafa Caymaz ve İlahi Sanatçısı Yaşar Buyuruk tarafından ilahiler seslendirildi.
Yılın mehteranı seçilen Halil Buyruk, Sami Öner, Barış Akar ve Ramazan Yapıcı’ya ödülleri Eğitimci, İlahi Sanatçısı Mustafa Caymaz, Osmaniyeli Ozan Maranlı ve Üniversitemiz Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Halil Özdemir tarafından takdim edildi.
Program Genç Gönüller Kulübü Başkanı Oğuzhan Ulaşlı’nın Eğitimci, İlahi Sanatçısı Mustafa Caymaz’a programa katılımından dolayı teşekkür belgesi takdimi ile sona erdi.  Haber Merkezi