Türk Kızılayı’na Vali Coşkun’dan ziyaret


Açıklama: Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Türk Kızılayı Osmaniye Şubesini ziyaret etti.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 03Kasım2017
Geçerli Tarih: 22Ocak2019, 02:19
Site: Akdeniz Gazetesi
URL: http://www.akdenizgazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=15892Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Türk Kızılayı Osmaniye Şubesini ziyaret etti. Osmaniye Şube Başkanı İsmet İpek’ten çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Coşkun, Yönetim Kurulu Üyeleri ile de bir süre sohbet etti.
Vali Coşkun, ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, hem Kızılay Haftasını kutlamak hem de iade-i ziyarette bulunmak amacıyla ziyaretini gerçekleştirdiğini ifade ederek, “Kızılay, 1868 yılından bu yana faaliyet gösteren çok köklü bir kurumumuz. Çok önemli görevler üstlenmiş olan Kızılay’ı öncelikle vatandaşlarımızın sahiplenmesi gerekiyor ki bu anlamda Osmaniyeli vatandaşlarımız her anlamda kurumumuzdan desteklerini esirgemiyorlar. Biz de Osmaniye Valiliği olarak her zaman Kızılay’a destek olmak için hazırız. Kızılay Haftasını kutluyor, sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.
İsmet İpek ise Vali Coşkun’a nazik ziyareti nedeniyle teşekkür ederek, “Bugün ilk defa bir Valimiz bizi ziyaret ediyor. Bu bizim için çok anlamlı. Sayın Valimize çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Vali Coşkun, Türk Kızılayı Osmaniye Şubesi ziyaretinin ardından çarşı esnafını da ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.
Esnafları zaman zaman ziyaret ettiğini ifade eden Vali Coşkun, tüm esnaflara “hayırlı ve bereketli kazançlar” diledi.
Çarşı esnafı ise Vali Coşkun’u işyerlerinde görmekten mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Sayın Valimizin ziyareti sürpriz oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular. Haber MErkezi