Vali Coşkun, öğrencilerin mektubuna karşılık verdi


Açıklama: Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, kendisine mektup yazarak okullarına davet eden Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu öğrencilerini okullarında ziyaret etti.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 01Kasım2017
Geçerli Tarih: 22Ocak2019, 01:01
Site: Akdeniz Gazetesi
URL: http://www.akdenizgazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=15870


Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, kendisine mektup yazarak okullarına davet eden Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu öğrencilerini okullarında ziyaret etti.
Vali Coşkun’un ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik de yer aldı.
Ellerinde “Cumhuriyet Barıştır”, “Cumhuriyet Adalettir”, “Cumhuriyet Eşitliktir”, “Cumhuriyet Kardeşliktir” pankartları taşıyan öğrenciler tarafından karşılanan Vali Coşkun, öğrencilerin Cumhuriyet Bayramını kutladı.
Daha sonra Okul Müdürü Cemalettin Çakır’dan okul hakkında bilgi alan Vali Coşkun, ziyaretinin devamında öğrenciler tarafından Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 94. Yıldönümü dolayısıyla hazırlanan gösteriyi izledi.
Ellerinde Türk bayrakları ile gösterilerini sunan öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik eden Vali Coşkun, eğitim hayatlarında başarılar diledi.
Ziyaretinin sonunda öğrenciler ve öğretmenler ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektiren Vali Coşkun, kendisine mektup yazan öğrencilerle de bir süre sohbet etti.
Vali Coşkun Erdem Bayazıt İmam Hatip Ortaokulu’nu da ziyaret etti. Okul Müdürü Abdullah Celalettin Pişkin’den okul hakkında bilgi alan Vali Coşkun, daha sonra öğretmenler odasında okulun öğretmenleri ile bir araya gelerek, bir süre sohbet etti.
Vali Coşkun, tüm öğrenci ve öğretmenlere başarılar dileyerek ziyaretine son verdi. Haber Merkezi