AK Parti ilçe teşkilatından geçmiş olsun ziyareti


Açıklama: Kadirli'de Ak Partinin kuruluşundan beri görev yapan ilçe başkanları, bir süredir rahatsız olan eski ilçe başkanı Arif Öndaş'ı evinde ziyaret ettiler.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 11Ekim2017
Geçerli Tarih: 23Temmuz2018, 00:39
Site: Akdeniz Gazetesi
URL: http://www.akdenizgazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=15705Kadirli'de Ak Partinin kuruluşundan beri görev yapan ilçe başkanları, bir süredir rahatsız olan eski ilçe başkanı Arif Öndaş'ı evinde ziyaret ettiler.
Ziyarette Öndaş'tan sonraki ilçe başkanları Bahattin Durmuşoğlu, Hüseyin Gökçeli, Mustafa Büyükbozduğan ve Genel Merkez tarafından yeni ilçe başkanlığına getirilen İsmail Oruç yer aldı.
Bahattin Durmuşoğlu, Arif Öndaş'ın bu partide büyük emeklerinin olduğunu siyasete Öndaş'la gözünü açtığını, birlikte çalışma imkanı bulduğundan dolayı da kendisine çok teşekkür ettiğini belirtti.
Hüseyin Gökçeli'de, “Bizden önce bu bayrağı taşıyan değerli büyüklerimize ve abilerimize bu gün de olduğu gibi hep minnettar kalmışızdır. Arif abi bizim büyüğümüzdür hem ziyaret ettik hem de geçmişi yad ettik. Geçmişte Davamıza, Kadirli'mize ve ülkemize faydalı olabilmek için azami gayreti gösterdik” dedi.
Mustafa Büyükbozduğan'da, “Arif Öndaş abimizle siyaset yapmak büyük mutluluktu. O dönemde ben 2.Başkandım çok güzel anılarımız oldu.Kahve bahane sohbet şahane oldu. Bu davaya olan emekleri hiç bir zaman unutulmaz” dedi.
İsmail Oruç'da, “Tüm başkanlarıma teşekkür ediyorum bana güç verdiler çok teşekkür ediyorum, bu bayrağı daha da ileriye götürmek için mücadele vereceğim. Hedefimiz 2023 hedefine ulaşmak için 2019 seçimlerinde önce Belediye sonra Cumhurbaşkanlığı daha sonra da Milletvekilliği seçimlerinde amacımız çıtayı daha da yükseltmek ve birlik ve beraberliği sağlamaktır”
Arif Öndaş'ta, “Bu değerli arkadaşlarımız hep beraber çalıştık,birlik ve beraberliğimiz devam ediyor. Ziyaret etmeleri beni çok duygulandırdı.geçmişi yad ettik. İsmail Oruç kardeşime de hayırlı olsun diyorum hepimiz bu davanın birer neferleriyiz” dedi.  Haber Merkezi