Emniyet başarılı öğrencileri ödüllendirdi - Akdeniz Gazetesi
Emniyet başarılı öğrencileri ödüllendirdi

Emniyet başarılı öğrencileri ödüllendirdi

Tarih 25Ocak2014, 08:04 Editör Ali CİHANGİR

Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği ekipleri tarafından sınıfında başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi.

Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği ekipleri tarafından sınıfında başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi.

Dadaloğlu İlkokulu’nu ziyaret eden ekipler, sınıfında başarılı olan öğrencilere hediye vererek, okul dışından kendilerine gelebilecek tehlikelere, suç ve suç unsurlarına karşı bilgilendirme ve uyarıcı broşür dağıttı.

Her okula farklı bir etkinlikle gidildiğini ve başarılı öğrencileri ödüllendirerek diğer öğrencileri de başarılı olmaya teşvik etmek amacıyla etkinliklerinin devam edeceğini belirten TDP ekipleri, öğrenciler ve okul idaresi ile birlikte bu tür programları gerekleştirmekten mutlu olduklarını ve diğer okullara yönelik ilerleyen zamanlarda farklı etkinliklere imza atacaklarını ifade ettiler.

Okul idarecileri ve öğretmenler ise polis memurlarının böyle güzel bir etkinlikle okullarında olmalarından mutlu olduklarını ve polislerden sosyal etkinliklerle destek görmelerinin öğrencilerinin eğitimini olumlu yönde etkileyeceğini belirterek, İlçe Emniyet Müdürü Uğurtan Koray Ayhan ve TDP ekiplerine teşekkür ettiler.

Polisler, ziyaret esnasında başarılı öğrencilere Kadirli Halk Kütüphanesi ve kırtasiyecilerin katkılarıyla satranç takımı, kalem, sınav hazırlık setleri, roman, hikaye kitapları ve şapka hediyesinde bulundular.

Hediyelerini alarak mutlu oluklarını söyleyen öğrenciler de polislere teşekkür ederek, onları sevinçle uğurladılar.                                                 Menderes Özat

Bu haber 34404 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

Doç. Dr. Cihangir; Amacımız iyi olanı daha ileriye götürmektir

Doç. Dr. Cihangir; Amacımız iyi olanı daha ileriye götürmektir Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Bahçe Meslek Yüksekokulu 2014-2015 Akademik Yılı açılışı töreni okul bahçesinde ya...

Yerleşkede, her türlü kolaylık düşünüldü

Yerleşkede, her türlü kolaylık düşünüldü Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ),1-5 Eylül 2014 tarihleri arasında Karacaoğlan Yerleşkesi Rektörlük Fuaye ala...

      BASIN İLAN KURUMU

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU