Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
AK Parti Adayı Gürbüz, OTSO’nun konuğu oldu

AK Parti Adayı Gürbüz, OTSO’nun konuğu oldu

Tarih 15Ocak2014, 08:11 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz, Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) meclisine konuk oldu.

Osmaniye AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz, Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) meclisine konuk oldu.

OTSO Meclis salonundaki toplantıya, başkan Murat Teke, meclis başkanı Ali Saçırkara, yönetim ve meclis üyeleri katıldı.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz, toplantıda, belediyecilik konusunda belli başlı sorunları ve çözüm önerileri hakkında görüş alış verişinde bulundu.

Gürbüz, burada yaptığı açıklamada, kentin büyümekte ve gelişmekte olan bir il olduğunu ve yapılan hizmetlerin Belediyecilik anlayışının bir göstergesi olduğunu vurguladı.

Belediyeciliğin yerine bir değişim ve dönüşüm belediyeciliği olması gerektiğini vurgulayan Gürbüz, şunları kaydetti:

“Hizmet sağlarken bunun hiçbir çıkar gözetmeksizin yapılması gerekir. Biz göreve geldiğimiz de yapılan işlerde rüşvet, iltimas, ihmal gibi şeylere asla yer verilemeyecek. Rüşvetsiz, iltimassız, ihmalsiz bir belediyecilik anlayışıyla çalışmayı esas alacağız. Kent konseyi aktivitelerinin arttırılacağını ve işlevsel hale getirilecek. Temizlik ve güzel ahlak anlayışı üzerinden çalışmalar yapılacak. Belediyecilikte en güzel temizlik kirletmemektir anlayışının hakim olması gerekiyor. Bu ilke çok önemlidir. İlimizin sorunlarına karşılık nasıl çözüm önerileri üretilecek. Belediyecilikte şehri önüne katmak ve şehre değer katacak rant getirecek anlayışıyla hareket edeceğiz. İlimizin ihtiyacı olan kültür parkı ve fuar alanı çalışmaların yapılması gerekiyor. Fakıuşağı’ndan Erzin’e duble yolla bağlantı yapılması, ilimizin batıya doğru gelişmesinden dolayı Toprakkale Kavşağı’na kadar en az 2 adet duble yolun ihtiyaç doğuyor.”

Gürbüz, meclis üyelerinin sorularını yanıtladı. Ali Cihangir

Bu haber 1640 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Politika

Namlı’ya destek büyüyor

Namlı’ya destek büyüyor Düziçi Belediye Başkan Adayı Ökkeş Namlı'nın, Ak Partiden aday gösterilmesiyle destek çığ gibi büyüyor.

AK Parti adayı Namlı’ya Coşkulu Karşılama

AK Parti adayı Namlı’ya Coşkulu Karşılama Düziçi Belediye başkanı Ökkeş Namlı, Ak Parti Genel Merkezi tarafından belediye başkan adaylığının gece geç saatler...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU