Yarışma ödülleri verildi - Akdeniz Gazetesi
Yarışma ödülleri verildi

Yarışma ödülleri verildi

Tarih 10Aralık2013, 08:17 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Ufuk Eğitim Gönüllüleri Derneği tarafından Öğretmenler Günü kutlamaları ve yarışma ödüllerinin verilmesi için gece düzenlendi. Geceye katılan sanatçı Recep Demirkaynak’ın Stand Up gösterisi büyük ilgi gördü.

Osmaniye Ufuk Eğitim Gönüllüleri Derneği tarafından Öğretmenler Günü kutlamaları ve yarışma ödüllerinin verilmesi için gece düzenlendi. Geceye katılan sanatçı Recep Demirkaynak’ın Stand Up gösterisi büyük ilgi gördü.

 

Cebelibereket Kültür Merkezi’nde düzenlenen gece saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Durmuş Ali Yaşar’ın okuduğu Kur’an-ı Kerim’in ardından Osmaniye Ufuk Eğitim Gönüllüleri Derneği’nin tanıtım ve faaliyet sunumu yapıldı. Ufuk Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Yusuf Başkaya yaptığı açılış konuşmasında dernek olarak eğitim camiasına hizmet verme gayretinde olduklarını söyledi. Başkaya geceye destek veren sponsorlara da teşekkür etti.

 

Konuşmanın ardından gecenin sponsorları olan Turkuaz Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Pilge ve Hoşgörü Eğitim Kurumları adına okul müdürü Mehmet Pat’a teşekkür plaketleri Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Musa Şahin tarafından verildi.

 

Osmaniye Ufuk Eğitim Gönüllüleri Derneği tarafından Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlediği Futbol Turnuvası’nda birinci olan Endüstri Meslek Lisesi, ikinci 80. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi ve üçüncü olan Atatürk Lisesi’ne ödülleri de Dernek Başkanı Yusuf Başkaya tarafından verildi. Başkaya, turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenlere, katılımcılara ve turnuvada görev alan hakemlere teşekkür etti.

 

Gecede ayrıca Fatihhan Gençlik Merkezleri ile Osmaniye Ufuk Eğitim Gönüllüleri Derneği tarafından Öğretmenler Günü ile ilgili düzenlenen Kompozisyon Yarışması’nda dereceye girenlere de ödülleri verildi.

 

Yarışmada birinci olan Hacı Hasan Doğru Fen Lisesi öğrencisi Aybüke Kaya, ikinci olan Kadirli 80. Yıl Anadolu Lisesi öğrencisi Buse Gül Bülbül, üçüncü olan Osmaniye Fen Lisesi’nden Esma İrem Tıraş ve Jüri Mansiyon Ödülü almaya hak kazanan Ayşe Doğru Anadolu Lisesi öğrencisi Fatma Bozdoğan’aödüllerini Milli Eğitim Müfettişi Ekrem Atasayar verdi.

 

Gece; oyunlarını tamamen kendisi yazıp kendisi oynayan, özenli bir üslup kullanarak, argo ve müstehcenliğe yer vermeden herkesin ailece seyredebileceği oyunlar ortaya koyarak izleyicinin takdirini toplayan sanatçı Recep Demirkaynak’ın Stand Up gösterisi ile devam etti. Haber Merkezi

Bu haber 3218 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

Doç. Dr. Cihangir; Amacımız iyi olanı daha ileriye götürmektir

Doç. Dr. Cihangir; Amacımız iyi olanı daha ileriye götürmektir Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Bahçe Meslek Yüksekokulu 2014-2015 Akademik Yılı açılışı töreni okul bahçesinde ya...

Yerleşkede, her türlü kolaylık düşünüldü

Yerleşkede, her türlü kolaylık düşünüldü Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ),1-5 Eylül 2014 tarihleri arasında Karacaoğlan Yerleşkesi Rektörlük Fuaye ala...

      BASIN İLAN KURUMU

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU