Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Güvenlik toplantısı yapıldı

Güvenlik toplantısı yapıldı

Tarih 29Kasım2013, 07:59 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye’de, 8. Sınıflar Ortak Sınavına ilişkin sınav güvenliği toplantısı, Vali Dr. Mehmet Oduncu başkanlığında yapıldı.

Osmaniye’de, 8. Sınıflar Ortak Sınavına ilişkin sınav güvenliği toplantısı, Vali Dr. Mehmet Oduncu başkanlığında yapıldı.

 

Valilik Rahime Hatun Toplantı Salonunda yapılan toplantıya, Belediye Başkanı Kadir Kara, Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Hüseyin Nail Anlar, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tayfun Dündar, İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, İl Milli Eğitim Müdürü Kadir Kılıç, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Arslan, Mahalli İdareler İl Müdürü Melahat Çelik ve İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Erol katıldı.

 

28–29 Kasım 2013 tarihleri arasında yapılacak olan ve il genelinde toplam 110 okulda 9 bin 586 öğrencinin katılacağı sınav için tüm tedbirlerin alındığını ifade eden Vali Dr. Mehmet Oduncu, “Bu sınav çocuklarımızın geleceği için önemli bir sınav. Bu nedenle onlara en iyi sınav ortamını sağlamak ve sınav kaygılarını mümkün olduğunca azaltmak amacıyla ilgili kurumlarımızla birlikte, il genelinde gereken tüm tedbirleri aldık, ”diye konuştu.

 

İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından asayiş tedbirlerinin, Belediye Başkanlığı ile Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından öğrencilerin sınava girdikleri okullar ve civarında gürültü olmaması için önlemler alındığını söyleyen Vali Oduncu, sınav süresince sınav yapılan okulların bahçelerine araç park edilmemesi, sınav yapılacak okulun yakını ve çevresinde devam eden inşaat işlerinin sınav süresince durdurulması, sınav saatlerinde düğün, nişan, sünnet, konser gibi gürültü çıkarabilecek faaliyetlerde bulunulmaması konusunda vatandaşlardan duyarlı olmalarını beklediklerini kaydetti.

 

Toplantının sonunda Vali Dr. Mehmet Oduncu, sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diledi. Valilik Basın

Bu haber 1252 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

Doç. Dr. Cihangir; Amacımız iyi olanı daha ileriye götürmektir

Doç. Dr. Cihangir; Amacımız iyi olanı daha ileriye götürmektir Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Bahçe Meslek Yüksekokulu 2014-2015 Akademik Yılı açılışı töreni okul bahçesinde ya...

Yerleşkede, her türlü kolaylık düşünüldü

Yerleşkede, her türlü kolaylık düşünüldü Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ),1-5 Eylül 2014 tarihleri arasında Karacaoğlan Yerleşkesi Rektörlük Fuaye ala...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU