Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare

"Komikse Komik" müzikali sahnelendi

Tarih 27Kasım2013, 07:57 Editör Ali CİHANGİR

Kadirli'de Bir Adım Tiyatro'nun "Komikse Komik" müzikali sahnelendi.

Kadirli'de Bir Adım Tiyatro'nun "Komikse Komik" müzikali sahnelendi.

Devlet Bahçeli Kültür Merkezi'nde, Muzaffer İzgü'nün yazdığı ve güncel hayatta yaşanan olayların anlatıldığı müzikalde Ebru Karaman, Ender Gülçiçek, Ferdi Atuner, Şeyma Terzioğlu, Soner Türker ve Yaşar Aydınlıoğlu rol aldı.

Belediye Başkanı Ömer Tarhan, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, her yıl belediye çalışmalarının yanında sosyal, kültürel ve diğer alanlarda çeşitli programlar düzenlediklerini belirterek, etkinliğin yoğun ilgi görmesinin kendilerini sevindirdiğini söyledi.

Kadirli Belediyesi olarak kültürel çalışmalara önem verduklarını ifade eden Tarhan, "Kadirli'de sosyal ve kültürel anlamda kendini geliştirmiş birçok insan var. İlçemiz insanları bu tür etkinliklere susamış durumda. Biz de insanlarımıza kültürel anlamda da hizmet etmeye önem veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Kadirli'ye gelerek bizleri mutlu eden Bir Adım Tiyatro ekibine teşekkür ediyoruz" dedi. Menderes Özat

Bu haber 1180 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kültür Sanat

Eğitim ve kültür müzesi ilgi görüyor

Eğitim ve kültür müzesi ilgi görüyor Harkaçtığı köyünde atıl durumdaki 90 yıllık okul binası, eğitim ve kültür müzesine dönüştürüldü.

MDOB, "Mevlana'nın Çağrısı"nı sahneledi

MDOB, Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), dans ve sufi müzikle bezenmiş "Mevlana'nın Çağrısı" adlı baleyi sahneledi...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU