AK Parti, Kadirli’de aday adaylarını tanıttı - Akdeniz Gazetesi
AK Parti, Kadirli’de aday adaylarını tanıttı

AK Parti, Kadirli’de aday adaylarını tanıttı

Tarih 14Kasım2013, 07:53 Editör Ali CİHANGİR

AK Parti Kadirli İlçe Başkanlığı tarafından Belediye Başkan aday adayları tanıtım toplantısı düzenlendi.

AK Parti Kadirli İlçe Başkanlığı tarafından Belediye Başkan aday adayları tanıtım toplantısı düzenlendi.

Yıldız Balo Salonu’nda düzenlenen toplantı saygı ve duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Gökçeli, 30 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin Türkiye ve Kadirli için çok önemli olduğunu belirterek, 8 Belediye Başkan aday adayının birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağını söyledi.

Kadirli’nin marka ve güzel şehir olacağını ve bunu AK Partili belediye başkanının yapacağını ifade eden Gökçeli, “Ülkemizin ve gençlerimizin geleceği için bu seçimler çok önemlidir. AK partili belediye başkanı ile Kadirli, çevre yoluna, parklara ve mesire alanlarına kavuşacak. 30 Mart’a kadar yoğun bir şekilde çalışarak belediyeyi kazanacağız. Tüm aday adayı arkadaşlarımıza başarılar diliyor, güzel ve başarılı hizmetlere imza atacaklarına inanıyoruz. Sandıktan zaferle çıkacağız” dedi.

 AK Parti İl Başkanı Av. Emir Hasan Aslantaş ise, AK Parti’nin genel anlamda iktidar olduğunu belirterek, zafer iktidara gelene kadar çok büyük zorluklar yaşadıklarını söyledi.

Belediyeciliğin AK Parti’nin işi olduğunu ve aday adaylarının birlik ve beraberlik içerisinde sonuna kadar çalışacağını ifade ederek, şöyle konuştu:

“2014 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere çok büyük önem veriyoruz. AK Parti olarak tüm aday adaylarımızın yanındayız. Birlik ve beraberlik içerisinde sonuna kadar çalışacağız. Zafer iktidara giden yola gül bahçesinden gelmedik.

Herkes nasıl gelindiğini biliyor. Ben merkezli siyaset değil biz merkezli siyaset yaparak gelindi. İnşallah Kadirli’de tabandan gelen ve kamuoyunun istediği adayımız olacak. Belediyecilik bizim işimiz. Tüm aday adaylarımıza başarılar diliyorum.”

AK Parti Aday Adayları Ragıp Bekaroğlu, Hasan Çiftçi, Süleyman Gürsoy, Yasin Loğoğlu, Fatin Rüştü Özeser, Mustafa Sezer, Mahmut Şahin ve Mustafa Türkmenoğlu’nun kendilerini tanıtan konuşmalarının ardından program sona erdi.     Menderes Özat

Bu haber 3852 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Politika

Namlı’ya destek büyüyor

Namlı’ya destek büyüyor Düziçi Belediye Başkan Adayı Ökkeş Namlı'nın, Ak Partiden aday gösterilmesiyle destek çığ gibi büyüyor.

AK Parti adayı Namlı’ya Coşkulu Karşılama

AK Parti adayı Namlı’ya Coşkulu Karşılama Düziçi Belediye başkanı Ökkeş Namlı, Ak Parti Genel Merkezi tarafından belediye başkan adaylığının gece geç saatler...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU