Fidan “Peygamberimiz alemlere rahmet olarak gönderilmiştir” - Akdeniz Gazetesi
Fidan “Peygamberimiz alemlere rahmet olarak gönderilmiştir”

Fidan “Peygamberimiz alemlere rahmet olarak gönderilmiştir”

Tarih 28Ekim2020, 00:58 Editör Ali CİHANGİR

Tüysüz Belediye Başkanı Veli Fidan, Mevlid Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak tüm İslam aleminin mübarek gecesini tebrik etti.

Belediye Başkanı Veli Fidan, Mevlid Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak tüm İslam aleminin mübarek gecesini tebrik etti. Tüysüz Belediye Başkanı Veli Fidan, mesajında şunları söyledi:"İslam dünyasında, Peygamber efendimizin dünyaya geldiği gece Mevlid Kandili olarak kutlanmaktadır. Bu mübarek geceye bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Peygamber Efendimiz, Allah'ın insanlığa gönderdiği son peygamberdir. O, alemlere rahmet olarak gönderilmiştir. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.), biz Müslümanlar ve bütün insanlık için, her bakımdan mükemmel ve örnek bir hayat sürmüş; ahlakı, sevgiyi, merhameti, barış ve hoşgörüyü kendi yaşamında en somut şekilde insanlığa aktarmıştır. Bu önemli gecede ellerimizi semaya açalım, barış için, insanlığın güzel yarınları için dua edelim, günahlardan olabildiğince kaçalım. Tutum ve davranışlarımızı O'nun örnek ahlakına ve tavsiyelerine göre şekillendirelim. Rabbim bu mübarek gecenin hürmetine tüm insanlığa barış, huzur ve sıhhati hakim kılsın. Mevlid Kandilimiz mübarek olsun."

Bu haber 97 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Milletvekili Kaya Filyasyon ekibini ziyaret etti

Milletvekili Kaya Filyasyon ekibini ziyaret etti Osmaniye Ak Parti Milletvekili İsmail Kaya Filyasyon ekiminin çalışmalarını yerinde görmek için filyasyon ekibine z...

Başkan Fidan şehit öğretmeni unutmadı

Başkan Fidan şehit öğretmeni unutmadı Tüysüz Belediye Başkanı Veli Fidan, Şehit Öğretmen Yasemin Tekin'i mezarı başında andı.

      BASIN İLAN KURUMU

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU