Osmaniye’de “Yıldırım-5 Amanoslar” operasyonu başladı - Akdeniz Gazetesi
Osmaniye’de “Yıldırım-5 Amanoslar” operasyonu başladı

Osmaniye’de “Yıldırım-5 Amanoslar” operasyonu başladı

Tarih 13Ağustos2020, 01:07 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Amanoslar kırsalında Polis ve Jandarma Özel Harekat Timlerinin katılımlarıyla"YILDIRIM-5 AMANOSLAR" operasyonu başlatıldığı bildirildi.
L Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, operasyona İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş ile İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tonbul’un da katıldığı belirtildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Bölücü terör örgütünü tamamen ülke gündeminden çıkarmak ve bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmek maksadıyla Osmaniye Amanoslar kırsalında, Polis Özel Harekat ve Jandarma Özel Harekat Timleri katılımlarıyla "YILDIRIM-5 AMANOSLAR" Operasyonu başlatıldı. Amanos kırsalında polis ve jandarma özel harekat polislerinin katılımıyla başlatılan operasyona İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş ile İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tonbul da bizzat eşlik etmektedir” Merve Nur Çetinkaya

Bu haber 153 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Yaylalarda koronavirüs denetimleri devam ediyor

Yaylalarda koronavirüs denetimleri devam ediyor Osmaniye’nin Sumbas ilçesinde Kovid-19 tedbirlerine yönelik denetimler devam ediyor.

Tiyatro oyunu ile kovid-19’a karşı uyarıyorlar

Tiyatro oyunu ile kovid-19’a karşı uyarıyorlar Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde Kovid-19 tedbirlerine dikkat çekmek için tiyatro gösterisi yapıldı.

      BASIN İLAN KURUMU

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU