Mavi Duygular adlı kitap çıktı - Akdeniz Gazetesi
Mavi Duygular adlı kitap çıktı

Mavi Duygular adlı kitap çıktı

Tarih 13Ağustos2020, 00:58 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniyeli yazar Serap Kaypak, üçüncü kitabı “Mavi Duygular” ile okuyucularıyla buluştu.

Akdeniz Ofset Tesislerinde basımı yapılan kitabın kapak tasarımı, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Cihangir tarafında yapıldı.

2017 yılında ilk olarak “Mavi Gül “ adlı kısa öykü ve şiirlerden oluşan kitabını okuyucuların beğenisine sunan Kaypak 2019 Yılında kendi düşünceleriyle incelediği olayları harmanlayıp kaleme aldığı “Mavi Hayat” adlı kitabını piyasaya sürdü. Birçok gazetede köşe yazarlığı, inceleme ve araştırma yazıları yayınlanan Serap Kaypak bu kez iki karakter Navruz ve Durdu’nun yaşam mücadelesinin hikayesini okuyucularıyla paylaşıyor. Kİtabın gayet başarılı olacağına inandığını söyleyen yazar Kaypak:” Bu hikaye gerçek bir yaşam öyküsünden esinlenildi. Birbirini karşılıksız, maddiyatsız seven iki kişinin, ağalık sisteminin tüm zorluklarına rağmen, Toros dağlarından köye ordan şehre uzanan bir yaşam mücadelesi içinde ayakta kalmaya çalışan bir kadının hikayesini aktardım. Özelliklede kadına karşı şiddetin çoğaldığı bir dönemde böyle bir karakterin kadınlara güç vereceğine inanıyorum.” dedi. Akdeniz Ofset Tesisleri Sahibi Lütfi Taner Deniz, “Büyük emek verilerek hazırlanmış bir kitap. Okuyuculara şimdiden keyifli okumalar diliyorum. Serap hanımın bu üçüncü kitabı umarım bu üretkenliği devam eder. Kendisine başarılar diliyorum” dedi. Haber Merkezi

Bu haber 101 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Yaylalarda koronavirüs denetimleri devam ediyor

Yaylalarda koronavirüs denetimleri devam ediyor Osmaniye’nin Sumbas ilçesinde Kovid-19 tedbirlerine yönelik denetimler devam ediyor.

Tiyatro oyunu ile kovid-19’a karşı uyarıyorlar

Tiyatro oyunu ile kovid-19’a karşı uyarıyorlar Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde Kovid-19 tedbirlerine dikkat çekmek için tiyatro gösterisi yapıldı.

      BASIN İLAN KURUMU

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU