Kuaför ve berberler Salı ve Pazar günü kapalı olacak - Akdeniz Gazetesi
Kuaför ve berberler Salı ve Pazar günü kapalı olacak

Kuaför ve berberler Salı ve Pazar günü kapalı olacak

Tarih 13Ağustos2020, 00:53 Editör Ali CİHANGİR

Kadirli'de hizmet veren kuaför ve erkek berber salonları 1 gün kapalı olacak. Buna göre, erkek berber salonları Pazar günü, kuaförler ise Salı günü tatil olacak.

Kadirli Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Kadir Saraç, yaptığı açıklamada, Osmaniye Esnaf ve Sanatkarlar Odasınca tarafından 05.08.2020 tarih ve 5635312 sayılı Valilik oluru ile berber esnaflarının hafta Pazar günü kapalı olacağı, bayan kuaförlerinin ise Salı günü kapalı olacağını kaydetti. Saraç, 4 saatlik izin talebinin kabul olmadığını ifade eden Saraç, işyeri kontrollerinin zabıta ekipleri ve oda tarafından yapılacağını, bu uygulamaya aykırı hareket edenlere 6585 sayılı kanunun 18. Maddesinin (g) bendine istinaden cezai işlem uygulanacağını kaydetti. Haber merkezi

Bu haber 96 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Yaylalarda koronavirüs denetimleri devam ediyor

Yaylalarda koronavirüs denetimleri devam ediyor Osmaniye’nin Sumbas ilçesinde Kovid-19 tedbirlerine yönelik denetimler devam ediyor.

Tiyatro oyunu ile kovid-19’a karşı uyarıyorlar

Tiyatro oyunu ile kovid-19’a karşı uyarıyorlar Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde Kovid-19 tedbirlerine dikkat çekmek için tiyatro gösterisi yapıldı.

      BASIN İLAN KURUMU

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU