Ak Parti’nin davası, Türkiye’nin davasıdır - Akdeniz Gazetesi
Ak Parti’nin davası, Türkiye’nin davasıdır

Ak Parti’nin davası, Türkiye’nin davasıdır

Tarih 13Ağustos2020, 00:50 Editör Ali CİHANGİR

Ak Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, Ak Parti Kuruluş Yıldönümü sebebiyle açıklamada bulundu.

Kaya,yazılı açıklamasında, “14 Ağustos 2001 yılında çıktığımız bu kutlu yolculukta, halka hizmet hakka hizmettir anlayışı ile ülkemize ve milletimize hizmet yolunda 19.uncu yılımızı geride bıraktık” dedi.

AK Parti’nin özü millet, davası millet, sevdası millet oluğunu ifade eden Kaya, şunları kaydetti: “Ak Parti, Aziz Milletimizin geçmişten günümüze binlerce yıldır kesintisiz şekilde süren devlet silsilesini yaşatmak için gece gündüz çalışan ve çalışmaya devam eden bir partidir.19 yılda bizim gerçekleştirdiklerimize baktığımızda Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Adnan Menderes’ten bugüne kadar bütün liderlerin hayalleri ve vaatlerini gerçekleştiren liderdir. Liderlerin hayallerini gerçekleştiren lider olarak Erdoğan, Türk siyasetinde önemli bir yer tutuyor. 26 Ağustos 1071’de kazanılan Malazgirt Zaferi’yle Anadolu’yu vatanımız, yurdumuz olarak muhafaza etme davasının takipçisi, Kudüs’ü işgal etmek üzere yola çıkan haçlı ordusuna adeta mezar eden Sultan Kılıçaslan’ı, küçük bir boydan bir cihan devleti kuran Ertuğrul Gazi ve oğlu Osman Gazi’yi, İstanbul’un fethiyle çağ açıp çağ kapatan Fatih Sultan Mehmet Han’ı, güçle diplomasinin inceliklerini birleştiren Abdülhamit Han gibi ecdatlarımızın bu ülkeyi ve milleti koruma ve büyütme davasını kendi davası olarak kabul etmiş bir partidir.Yine günümüzde ise Türkiye’ye çağ atlatan mega projeler, eğitim, sağlık, emniyet, ulaşım, enerji ve adalet gibi alanlarda millete hizmet yolunda yapılan çalışmalar ile ilk günkü aşkla irade, erdem ve cesaretle yolumuza devam edeceğiz” Kaya, Ak partinin davasının Türkiye’nin davası olduğunu sözlerine ekledi. Haber Merkezi

Bu haber 101 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Yaylalarda koronavirüs denetimleri devam ediyor

Yaylalarda koronavirüs denetimleri devam ediyor Osmaniye’nin Sumbas ilçesinde Kovid-19 tedbirlerine yönelik denetimler devam ediyor.

Tiyatro oyunu ile kovid-19’a karşı uyarıyorlar

Tiyatro oyunu ile kovid-19’a karşı uyarıyorlar Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde Kovid-19 tedbirlerine dikkat çekmek için tiyatro gösterisi yapıldı.

      BASIN İLAN KURUMU

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU