Vali Yılmaz'a ziyaretler devam ediyor - Akdeniz Gazetesi
Vali Yılmaz'a ziyaretler devam ediyor

Vali Yılmaz'a ziyaretler devam ediyor

Tarih 26Haziran2020, 10:38 Editör Ali CİHANGİR


Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Osmaniye Şubesi Başkanı Ali Kurt ve Dernek Üyelerini makamında kabul etti.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Osmaniye Şubesi Başkanı Ali Kurt, tüm üyeleri adına, Vali Yılmaz’a görevinin hayırlı olması dileklerini sunarak, “ilimize hoş geldiniz.” dedi. Konukları ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz başımızın tacıdır. Devlet olarak her zaman onların yanındayız. Bu vesile ile şehitlerimize, vefat etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet; hayatta olan gazilerimize de sağlıklı bir ömür diliyorum. ”diye konuştu. Vali Yılmaz, ziyaret nedeniyle Dernek Başkanı Ali Kurt ve üyelerine teşekkür etti.

Bu haber 1538 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Milletvekili Kaya Filyasyon ekibini ziyaret etti

Milletvekili Kaya Filyasyon ekibini ziyaret etti Osmaniye Ak Parti Milletvekili İsmail Kaya Filyasyon ekiminin çalışmalarını yerinde görmek için filyasyon ekibine z...

Başkan Fidan şehit öğretmeni unutmadı

Başkan Fidan şehit öğretmeni unutmadı Tüysüz Belediye Başkanı Veli Fidan, Şehit Öğretmen Yasemin Tekin'i mezarı başında andı.

      BASIN İLAN KURUMU

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU