Ev ve işyerlerine tıraş hizmetine başladı - Akdeniz Gazetesi
Ev ve işyerlerine tıraş hizmetine başladı

Ev ve işyerlerine tıraş hizmetine başladı

Tarih 25Mart2020, 09:18 Editör Ali CİHANGİR

Koronavirüs salgını nedeniyle kapanan erkek kuaförleri müşterilerine evlerinde ve işyerlerinde hizmet vermeye başladı.

Dünya genelinde yaşanan Koronoavirüs salgını nedeniyle geçici bir süreliğine kapanan kuaförler, müşterilerine hizmette yeni bir yöntem geliştirdi. Düziçi’nde bulunan Erkek Kuaförleri, kapanan işyerlerine gelemeyen müşterilerinin talep etmeleri doğrultusunda ev ve işyeri adreslerine giderek mesleklerini icra ediyorlar. Konuyla ilgili konuşan erkek kuaförlerinden Ömer Pehlivanoğlu “Biz salgın hastalık dolaysıyla alınan karar doğrultusunda işyerlerimizi geçici bir süreliğine kapattık. Ancak müşterilerimizden telefon üstüne telefon alıyoruz. Artık müşterilerimiz laftan anlamaz olunca bizde onların ayağına giderek hizmet vermeye başladık. Birçok müşterimiz evden ve işyerinden arayarak bizden rica ediyor. Bizde sonuçta bizim yıllardır müşterimiz olan bu insanları kıramıyoruz. İkametlerine giderek hizmetimizi yapıyoruz” dedi. Haber merkezi

Bu haber 453 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Yaylalarda koronavirüs denetimleri devam ediyor

Yaylalarda koronavirüs denetimleri devam ediyor Osmaniye’nin Sumbas ilçesinde Kovid-19 tedbirlerine yönelik denetimler devam ediyor.

Tiyatro oyunu ile kovid-19’a karşı uyarıyorlar

Tiyatro oyunu ile kovid-19’a karşı uyarıyorlar Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde Kovid-19 tedbirlerine dikkat çekmek için tiyatro gösterisi yapıldı.

      BASIN İLAN KURUMU

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU