Eğitimci Özgan, CHP Merkez İlçe Başkan adayı oldu - Akdeniz Gazetesi
Eğitimci Özgan, CHP Merkez İlçe Başkan adayı oldu

Eğitimci Özgan, CHP Merkez İlçe Başkan adayı oldu

Tarih 09Aralık2019, 09:31 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Başkanlığına eğitimci Abdulkadir Özgan, aday olduğunu açıklamadı.

Osmaniye Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Başkanlığına eğitimci Abdulkadir Özgan, aday olduğunu açıklamadı.

Özgan, CHP binasında düzenlenen basın toplantısında, merkez ilçeyi birlikte yönetmek için aday olduğunu belirtti.

Bir dönem Merkez ilçe yönetiminde bulunduğunu hatırlatan Özgan, şunları kaydetti:
“Seçildiğimiz takdirde yönetimimizde her türlü adaylıklar ön seçimle olacak. Tüm aday olacaklara en demokratik yarış ortamını hazırlayacağıma söz veriyoruz. Bu parti içerisinde yarış olacakama emek verenler yarışacak.Parti içi sorunlarını danışma meclisinde tartışarak çözüm yolları üreteceğiz. Gençlik ve kadın örgütlenmelerini sosyal etkinliklerle güçlendirerek onlara ihtiyaçları olan ortamları sağlayarak yeni bir nesil yaratacağız. Siyaset çok insan ile yapılır ilkesinden yola çıkarak tabanımızı harekete geçireceğim. Bizim yönetimimizde mahalle ve köy delegeleri, duyarlı partililerimiz bulundukları yerlerden sorumlu olacaklar. Öncelikli hedeflerimiz arasında yeni bir parti binası, yeni bir araç için girişimlerde bulunacağız.Ben partimizi büyütmeye insanları kaynaştırmaya, ayrılık gayrılık olmayan bir topluluk oluşturmaya adayım”
Özgan, ülkenin zor günleri atlatmasında herkese ama herkese ihtiyaç olduğunu, Osmaniye'nin geleceğini birlikte planlamayı arzuladığını dile getirdi.
Siyasette yoldaşlığın, güven, samimiyet, cesaret, kararlılık, paylaşım, ahde vefa, ilkeli duruş, ahlak ve fedakarlık duygularının bir araya geldiğinde anlam kazandığını kaydeden Özgan, “Halkçılık halk ile kaynaşmakla olur.Demokratlık demokratik ortam yaratmakla olur.Örgütcülük yeni insanları mücadeleye katmakla söylemi eyleme dönüştürmekle olur.Ben bu duyguları sizlerle yaşamak yaşatmak için adayım. Gelin bu idealleri birlikte gerçekleştirelim. Gelin yıllardır özlemini çektiğimiz bu yürüyüşte birlikte olalım. İddia ediyoruz ki partimizi 78 ve 84 ruhuna yeniden döndüreceğiz” diye konuştu.
CHP İl Başkanı Nedim Ünlü, merkez ilçe başkan adayı ÖZgan’a çalışmalarında başarı diledi. Haber MErkezi

Bu haber 112 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Yer fıstığının pek çok derde deva

Yer fıstığının pek çok derde deva Türkiye'nin en önemli yer fıstığı üretim ve pazarlama merkezi Osmaniye’de ekilen tescilli ürünümüz Osmaniye Fıs...

Bacağında iki kırık bulunan kedi tedaviye alındı

Bacağında iki kırık bulunan kedi tedaviye alındı Osmaniye’de sağ arka bacağı iki yerinden kırık olan sokak kedisi tedavi edilerek sağlığına kavuşturuldu.

      BASIN İLAN KURUMU

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU