Aydın Osmaniye Gazetesi

Kaymakam Özdemir, YİBO öğrencilerine sürpriz yaptı

Kaymakam Özdemir, YİBO öğrencilerine sürpriz yaptı

Tarih 08Kasım2019, 09:30 Editör Ali CİHANGİR

Sumbas Kaymakamı İdil Özdemir, Sumbas Yatılı Bölge Ortaokulunda eğitim gören ve okulun pansiyonunda kalan öğrencilere sürpriz ziyarette bulundu.

Sumbas  Kaymakamı İdil Özdemir, Sumbas Yatılı Bölge Ortaokulunda eğitim gören ve okulun pansiyonunda kalan öğrencilere sürpriz ziyarette bulundu.
Öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Özdemir, “Okulumuzun yatılı olmasından dolayı diğer okullara oranla her konuda daha çok hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir. Yatılı olarak kalan öğrencilerimizin yatakhane, yemekhane benzeri bölümlerde hijyeniğe önem verilmesi, öğrencilerin sıkıntılarının daha yakın takip edilmesi gerekmektedir. Her toplantımızda değindiğim kitap okuma konusunda öğretmenlerimizin her türlü gayreti sarf ederek bunu öğrencilerimize aşılamalıyız" dedi.
Kaymakam Özdemir sürpriz ziyaretlerinin devam edeceğini de sözlerine ekledi. Haber Merkezi

Bu haber 41 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

AFAD İl Müdürü Bulut, CGC’yi ziyaret etti

AFAD İl Müdürü Bulut, CGC’yi ziyaret etti Osmaniye AFAD İl Müdürü Serhat Bulut, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyetini (CGC) ziyaret etti.

İsrail, bir kötülük şebekesidir

İsrail, bir kötülük şebekesidir Osmaniye Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Alpaslan Yıldırım, İsrail’in siyonist düşüncenin eseri olan bir kötülük şe...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU