Kaymakam Özdemir, YİBO öğrencilerine sürpriz yaptı - Akdeniz Gazetesi
Kaymakam Özdemir, YİBO öğrencilerine sürpriz yaptı

Kaymakam Özdemir, YİBO öğrencilerine sürpriz yaptı

Tarih 08Kasım2019, 09:30 Editör Ali CİHANGİR

Sumbas Kaymakamı İdil Özdemir, Sumbas Yatılı Bölge Ortaokulunda eğitim gören ve okulun pansiyonunda kalan öğrencilere sürpriz ziyarette bulundu.

Sumbas  Kaymakamı İdil Özdemir, Sumbas Yatılı Bölge Ortaokulunda eğitim gören ve okulun pansiyonunda kalan öğrencilere sürpriz ziyarette bulundu.
Öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Özdemir, “Okulumuzun yatılı olmasından dolayı diğer okullara oranla her konuda daha çok hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir. Yatılı olarak kalan öğrencilerimizin yatakhane, yemekhane benzeri bölümlerde hijyeniğe önem verilmesi, öğrencilerin sıkıntılarının daha yakın takip edilmesi gerekmektedir. Her toplantımızda değindiğim kitap okuma konusunda öğretmenlerimizin her türlü gayreti sarf ederek bunu öğrencilerimize aşılamalıyız" dedi.
Kaymakam Özdemir sürpriz ziyaretlerinin devam edeceğini de sözlerine ekledi. Haber Merkezi

Bu haber 132 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Uyuşturucu satıcılarına göz açtırılmıyor

Uyuşturucu satıcılarına göz açtırılmıyor Osmaniye'de narkotik ekiplerinin uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlediği operasyonlarda 6 zanlı tutuklandı....

İl Müdürü Bulut, pitaya serasını inceledi

İl Müdürü Bulut, pitaya serasını inceledi Osmaniye Tarım ve Orman İl Müdürü Recep Bulut, Toprakkale ilçesinde ejder meyvesi (pitaya) serasını ziyaret etti. ...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU