Aydın Osmaniye Gazetesi

OKܒye Kore büyükelçiliği müsteşarından ziyaret

OKܒye Kore büyükelçiliği müsteşarından ziyaret

Tarih 08Kasım2019, 09:30 Editör Ali CİHANGİR

Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Müsteşarı Dong Woo Cho, OKÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç’ı makamında ziyaret etti.

 Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Müsteşarı Dong Woo Cho, OKÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç’ı makamında ziyaret etti.
OKÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç tarafından Rektörlük girişinde karşılanan Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Müsteşarı Dong Woo Cho’ya nazik ziyareti için teşekkür eden Rektör Vekilimiz Dayangaç, Türkiye ve Kore arasında geçmişte oluşan dostluğun kalıcı olduğuna dikkat çekerek konuğu Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Müsteşarı Dong Woo Cho’yu OKܒde görmekten dolayı memnuniyet duyduğunu dile getirdi.
OKܒnün kapılarını Kore Kültür Günü başlığı ile açan Üniversite Yönetimine teşekkür ederek sözlerine başlayan Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Müsteşarı Dong Woo Cho, “Kore Savaşı'nda bizim için kahramanca savaşan Türk Kore gazi ve şehitlerini asla unutamayacağız” dedi.
OKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Susran Erkan Eroğlu’nun da hazır bulunduğu ziyaret karşılıklı hediyeleşmenin ardından sona erdi. Merve Nur Çetinkaya

 

Bu haber 41 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

AFAD İl Müdürü Bulut, CGC’yi ziyaret etti

AFAD İl Müdürü Bulut, CGC’yi ziyaret etti Osmaniye AFAD İl Müdürü Serhat Bulut, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyetini (CGC) ziyaret etti.

İsrail, bir kötülük şebekesidir

İsrail, bir kötülük şebekesidir Osmaniye Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Alpaslan Yıldırım, İsrail’in siyonist düşüncenin eseri olan bir kötülük şe...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU