Eğitim-Bir-Sen’den Barış Pınarı'na tam destek - Akdeniz Gazetesi
Eğitim-Bir-Sen’den Barış Pınarı'na tam destek

Eğitim-Bir-Sen’den Barış Pınarı'na tam destek

Tarih 19Ekim2019, 09:07 Editör Ali CİHANGİR

Fırat'ın doğusunda terör örgütlerinin konuşlandırıldığı bölgeyi temizleyerek, burada bir güvenli bölge oluşturmak isteyen Türkiye'ye Eğitim-Bir-Sen Sumbas Şube'den de tam destek geldi.

Fırat'ın doğusunda terör örgütlerinin konuşlandırıldığı bölgeyi temizleyerek, burada bir güvenli bölge oluşturmak isteyen Türkiye'ye Eğitim-Bir-Sen Sumbas Şube'den de tam destek geldi.
Başkan Akıncı yaptığı basın açıklamasında şu sözlere yer verdi; “Bilindiği üzere Türk Silahlı Kuvvetlerimiz; devletimizin bekası, milletimizin selameti ve ülkemizin güvenliği için şu anda Suriye'de, sınırımıza yakın bölgelerde faaliyet gösteren terör örgütlerine yönelik bir operasyon düzenlemektedir. Barış pınarı ismi verilen bu operasyon ile kahraman Mehmetçiğimiz, Fırat'ın doğusunu tüm terör unsurlarından temizlemeyi ve bölgeye barış ve huzur getirmeyi hedeflemektedir.
Her biri küresel şer odaklarının kuklası olan terör örgütleri, ismi YPG de olsa, PKK da olsa, IŞİD de olsa hep aynı kötü amaçlara hizmet etmektedirler. Hareketin başladığı ilk günden beri dünya kamuoyunu, ülkemizin aleyhine kışkırtmaya çalışan güçlere bakınca, bunu anlamak oldukça kolaydır. Bir anlamda bu operasyon, turnusol kağıdı görevini görmüş ve bu şer odaklarının maskelerini de düşürmüştür.
Bizim tarihimiz, altın sayfalarla dolu şerefli bir tarihtir. Binlerce yıllık geçmişimiz; mazlumların, gariplerin, darda kalmışların yanında olduğunuzun en hakiki şahididir. Nitekim Suriye halkına dünyada en çok sahip çıkan, onlara karşı ensar olma vazifesini en güzel yerine getiren yine bizim bu necip milletimiz olmuştur.
Kendilerinin eseri olan Suriye'nin bugünkü hali neticesinde yerinden yurdundan olan milyonlarca mazluma sahip çıkmayı bir yana bırakın, onları tekmelerle, tokatlarla kovalayan batı; bugün ülkemizin güvenliği için terör örgütlerine yönelik düzenlediğimiz bu operasyonunu işgal hareketi gibi göstermeye hakları yoktur.
Kahraman ordumuzun Suriye'de terör unsurlarından temizlediği bölgelerde, nasıl bir sevinç ile karşılandığını kör olmayan herkes görmektedir.
Bu anlamda bizler de Sumbas Eğitim Bir Sen olarak; kahraman ordumuz tarafından ülkemizin güvenliği için tehdit oluşturan terör örgütlerine karşı yürütülen “Barış Pınarı” harekatını destekliyor ve bütün gücümüzle vatanımız için her vazifeye hazır olduğumuzu ilan ediyoruz.
Bu vesileyle kahraman Mehmetçiğimize başarılar dilerken; şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve milletimize sabırlar diliyoruz.
Yaşasın mazlumların umudu Türkiye!
Kahrolsun küresel güçlerin maşası katil terör örgütleri! Kahrolsun zamanın “haçlıları” diyor. Yüce Türk Milletini saygıyla selamlıyoruz.”  Haber Merkezi

Bu haber 126 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Uyuşturucu satıcılarına göz açtırılmıyor

Uyuşturucu satıcılarına göz açtırılmıyor Osmaniye'de narkotik ekiplerinin uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlediği operasyonlarda 6 zanlı tutuklandı....

İl Müdürü Bulut, pitaya serasını inceledi

İl Müdürü Bulut, pitaya serasını inceledi Osmaniye Tarım ve Orman İl Müdürü Recep Bulut, Toprakkale ilçesinde ejder meyvesi (pitaya) serasını ziyaret etti. ...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU