Şehidimi Tanıyorum Vatanıma Sahip Çıkıyorum projesi - Akdeniz Gazetesi
Şehidimi Tanıyorum Vatanıma Sahip Çıkıyorum projesi

Şehidimi Tanıyorum Vatanıma Sahip Çıkıyorum projesi

Tarih 09Ekim2019, 09:24 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Şehit Yasemin Tekin Ortaokulu 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında da anlamlı bir e-twinning projesine imza atıyor.

 Osmaniye Şehit Yasemin Tekin Ortaokulu 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında da anlamlı bir e-twinning projesine imza atıyor.
İngilizce Öğretmeni Kadem Şavran’ın yürüttüğü ‘Şehidimi Tanıyorum Vatanıma Sahip Çıkıyorum’ e-twinning projesinin amacı, adında ‘Şehit’ ibaresi bulunan tüm okulların kendi şehidini tanımak ve tanıtmak olduğu ifade edildi.
Proje yürütücüsü olan, Şehit Yasemin Tekin Ortaokulu İngilizce öğretmeni Kadem Şavran, 81 ilden ortak olunabilen bu projeyle, öğrencilere vatan, millet ve bayrak sevgisini kazandırmayı ve onlara çok küçük yaştan itibaren milli ve manevi değerlerine saygı duymayı öğretmeyi hedeflediklerini ifade etti.
Bu proje süresince, öğrenciler Şehit Öğretmen Yasemin Tekin’i tanıyacaklar, ailesiyle söyleşi yapacaklar ve mezarlık ziyaretinde bulunacaklar. Daha sonra da şehidimizi yapılacak webinar görüşmeleriyle Türkiye’deki diğer proje ortaklarına tanıtacaklar.
Osmaniye’de adında ‘Şehit’ ibaresi olan toplam 83 okul olduğunu belirten Kadem Şavran, Osmaniye’den Şehit Yasemin Tekin Ortaokulu ve Cebelibereket Şehit Ali Alkan Ortaokulu’nun katıldığı bu anlamlı projenin ilimiz bazında daha da yaygınlaşmasını istediklerini belirtti.  Haber Merkezi
 

Bu haber 61 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Uyuşturucu satıcılarına göz açtırılmıyor

Uyuşturucu satıcılarına göz açtırılmıyor Osmaniye'de narkotik ekiplerinin uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlediği operasyonlarda 6 zanlı tutuklandı....

İl Müdürü Bulut, pitaya serasını inceledi

İl Müdürü Bulut, pitaya serasını inceledi Osmaniye Tarım ve Orman İl Müdürü Recep Bulut, Toprakkale ilçesinde ejder meyvesi (pitaya) serasını ziyaret etti. ...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU