Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Şehidimi Tanıyorum Vatanıma Sahip Çıkıyorum projesi

Şehidimi Tanıyorum Vatanıma Sahip Çıkıyorum projesi

Tarih 09Ekim2019, 09:24 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Şehit Yasemin Tekin Ortaokulu 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında da anlamlı bir e-twinning projesine imza atıyor.

 Osmaniye Şehit Yasemin Tekin Ortaokulu 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında da anlamlı bir e-twinning projesine imza atıyor.
İngilizce Öğretmeni Kadem Şavran’ın yürüttüğü ‘Şehidimi Tanıyorum Vatanıma Sahip Çıkıyorum’ e-twinning projesinin amacı, adında ‘Şehit’ ibaresi bulunan tüm okulların kendi şehidini tanımak ve tanıtmak olduğu ifade edildi.
Proje yürütücüsü olan, Şehit Yasemin Tekin Ortaokulu İngilizce öğretmeni Kadem Şavran, 81 ilden ortak olunabilen bu projeyle, öğrencilere vatan, millet ve bayrak sevgisini kazandırmayı ve onlara çok küçük yaştan itibaren milli ve manevi değerlerine saygı duymayı öğretmeyi hedeflediklerini ifade etti.
Bu proje süresince, öğrenciler Şehit Öğretmen Yasemin Tekin’i tanıyacaklar, ailesiyle söyleşi yapacaklar ve mezarlık ziyaretinde bulunacaklar. Daha sonra da şehidimizi yapılacak webinar görüşmeleriyle Türkiye’deki diğer proje ortaklarına tanıtacaklar.
Osmaniye’de adında ‘Şehit’ ibaresi olan toplam 83 okul olduğunu belirten Kadem Şavran, Osmaniye’den Şehit Yasemin Tekin Ortaokulu ve Cebelibereket Şehit Ali Alkan Ortaokulu’nun katıldığı bu anlamlı projenin ilimiz bazında daha da yaygınlaşmasını istediklerini belirtti.  Haber Merkezi
 

Bu haber 20 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Milli Eğitim Müdürü Albak, Anadolu Lisesini ziyaret etti

Milli Eğitim Müdürü Albak, Anadolu Lisesini ziyaret etti Osmaniye Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, Cevdetiye Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Yarının Annelerinden Barış Pınarı Harekatına Destek

Yarının Annelerinden Barış Pınarı Harekatına Destek İlim Yayma Cemiyeti Osmaniye Yükseköğretim Kız Yurdu Müdürlüğü Türkiye'nin Suriye'de güvenli bölge oluşturm...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU