Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Üyelerin sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz

Üyelerin sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz

Tarih 21Ağustos2019, 09:56 Editör Ali CİHANGİR

2019 Yılı Yerfıstığı hasat döneminin başlaması nedeni ile Osmaniye Ticaret Borsası Toplantı salonunda Yerfıstığı Tüccarları ile toplantı yapıldı.

 2019 Yılı Yerfıstığı hasat döneminin başlaması nedeni ile Osmaniye Ticaret Borsası Toplantı  salonunda Yerfıstığı Tüccarları ile toplantı yapıldı.
Meclis Başkanı Oktay Sancar, yaptığı açıklamada, 2019 yılı hasat döneminin bereketli bol kazançlı bir yıl olması temennisinde bulunarak toplantıya katılanlara teşekkür etti.
Yönetim Kurulu Başkanı Sait Çenet de yaptığı konuşmada, “2019 yılı yerfıstığı hasat sezonun bol kazançlı bereketli olmasını dilerim. Borsamız tarafından yerfıstığı sektörünün ve borsamız üyelerinin sorunları ile yakından ilgileniyoruz. Özellikle çiftçi Bağ-Kur kesiti sisteminin tüccar üzerinden alınması için Bakanlık ve Odalar Birliği ile görüşmelerimiz devam etmektedir. Sektörün zarar etmeden çalışması için maliyet hesabının iyi yapılması gerekir” dedi.
Borsa Genel Sekreteri Süleyman Börklü tarafından Osmaniye Ticaret Borsası Web Sayfası üzerinde bulunan uygulamalar ve mevzuat hakkında bilgi sundu. Haber Merkezi

 

Bu haber 61 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Osmaniye’de ahilik haftası kutlandı

Osmaniye’de ahilik haftası kutlandı Osmaniye’de Ahilik Haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Ramazan Dede 60 yıldır köyün bakkalını işletiyor

Ramazan Dede 60 yıldır köyün bakkalını işletiyor Osmaniye'nin Sumbas ilçesine bağlı Gafarlı köyünde 86 yaşındaki Ramazan Can 60 yıl önce açtığı bakkal dükkanını...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU