Aydın Osmaniye Gazetesi

ADD Gençlik Kolları kuruldu

ADD Gençlik Kolları kuruldu

Tarih 11Temmuz2019, 09:58 Editör Ali CİHANGİR

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) tarafından Gençlik Kolları Başkanlığı’nın kurulduğunu belirtildi.

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) tarafından Gençlik Kolları Başkanlığı’nın kurulduğunu belirtildi.

ADD Şube Başkanı Mehmet Düzgün, yaptığı açıklamada, gençlik kolları kurmaktan mutlu olduklarını belirtti.

Gençlerin Türkiye’nin geleceği olduğunu ifade eden Düzgün, “Gençlere güvenelim yeter. Onlar her şeyi bizden daha iyi bilmektedir. Gençlik Örgütümüz Osmaniye’mize hayırlı olsun”  dedi.
Atatürkçü Düşünce Derneğine kaydını yaptıran gençler yaptıkları ilk toplantıda kendi aralarında seçim yaptılar ve yönetim kurulunu belirlediler.
Yönetim Kurulu üyeleri kendi aralarında yönetim kurulu başkanı ve diğer organ yöneticilerini seçtiler.
ADD Osmaniye Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Gençlik Kolu Başkanlığına Baran Gök’ü, 2. Başkanlığa Ayşe Funda Sözer’i, Sekreterliğe Aleyna Nur Sözer’i, Saymanlığa Mehmet Çiçek’i getirdi. Yönetim Kurulu Üyesi olarak da Mustafa Can, Mehmet Yıldırım, Gültekin Otay görev yapacaklar.
ADD Osmaniye Gençlik Kolu Başkanı Baran Gök’’ Osmaniye’de Atatürkçü gençlerimizi bir çatı altında toplamak ve Atatürk İlke ve İnkılaplarını doğru biçimde anlatmak gayesindeyiz. 20 kişi ile çıktığımız bu yolda çok daha fazla genci bir araya getirmek kararındayız. Dernek Başkanımız Mehmet Düzgün bizlere her konuda destek olmaktadır’’ dedi.
ADD Şube Başkanı Mehmet Düzgün’de’’ Gençlerimizi bir araya getirmenin heyecanı içindeyim. Gençlerimiz derneğimizin ve Türkiye’mizin geleceğidir. Gençlere güvenelim yeter. Onlar her şeyi bizden daha iyi bilmektedir. Gençlik Örgütümüz Osmaniye’mize hayırlı olsun’ dedi. Haber Merkezi

Bu haber 85 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Kaymakam Kılınçoğlu, aile ziyaretinde bulundu

Kaymakam Kılınçoğlu, aile ziyaretinde bulundu Hasanbeyli Kaymakamı Yakup Kılınçoğlu, Karayiğit Köyünde Maddi Durumu İyi Olmayan, Yaşlı ve Kimsesiz Aileleri Ziya...

OKÜ'de TÜBİTAK ödüllü araç yandı

OKÜ'de TÜBİTAK ödüllü araç yandı Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nin (OKÜ) TUBİTAK ödüllü EKARTE isimli elektrikli aracı yandı.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU