Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Düziçi’nde internet ücretsiz oldu

Düziçi’nde internet ücretsiz oldu

Tarih 11Temmuz2019, 09:58 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye’nin Düziçi İlçesinde vatandaşlara ücretsiz internet ağı her geçen gün genişliyor.

Osmaniye’nin Düziçi İlçesinde vatandaşlara ücretsiz internet ağı her geçen gün genişliyor.
Yapılan çalışmalar sonuncusunda Sabunçayı mesire alanında da ücretsiz wifi noktalarına ekleyerek piknik yapanların rahatça internette dolaşmasını sağladı. İlk olarak Düziçi Atatürk ve Demokrasi meydanına ücretsiz internet (wifi) hizmeti açılmış sırasıyla Harunreşit parkı, Çocuk Köyü olmak üzere ücretsiz wife hizmeti kurulmuştu. Özel güvenlikli mernis sorgulama sayesinde güvenli bir şekilde ve yüksek hızlı internete bağlanmak için Düziçi belediyesinin belirlediği mekanlara  gelmeniz yeterli olacaktır.
Belediye yetkilisi Halil İbrahim Uludağ, “Wifi hizmeti seyyar olarak internete bağlanmanın en kolay yoludur. Bugün küreselleşme diye bir kavram var ise internetin dünyayı küçülttüğünü bir küreyi avucumuzun içine aldığımızı düşünün. İnternetle birlikte dünya avucumuzun içine girmiştir. Bir yeri tanıyıp görmek için oraya seyahat etmek zorunda değilsiniz. Gitmeden önce internet üzerinden her şeye ulaşabilirsiniz. İnternet bilgiye ulaşmanın da en kolay yolu sosyalleşmeninde en kolay yoludur. İnternet aynı zamanda asosyal olmanın da en kolay yoludur. Etrafınızla bağlantıyı kopartmak istediğinizde de internet en kolay yoldur ama biz onu tavsiye etmiyoruz” dedi.
Uludağ, burada kendi telefonu ile internete bağlanarak internet hızını test etti. Wi-Fi noktaları için vatandaşların yoğun olarak kullandığı lokasyonlar seçildi ilerleyen günlerde o bölgelerde de ücretsiz internet imkanı sağlayacağız. Ücretsiz İnternet hizmeti açılan noktalar olan lokasyonlar sabun çayı, çocuk köyü, Demokrasi meydanı, harun reşit çocuk parkı.  Haber Merkezi


Bu haber 94 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Kaymakam Kılınçoğlu, aile ziyaretinde bulundu

Kaymakam Kılınçoğlu, aile ziyaretinde bulundu Hasanbeyli Kaymakamı Yakup Kılınçoğlu, Karayiğit Köyünde Maddi Durumu İyi Olmayan, Yaşlı ve Kimsesiz Aileleri Ziya...

OKÜ'de TÜBİTAK ödüllü araç yandı

OKÜ'de TÜBİTAK ödüllü araç yandı Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nin (OKÜ) TUBİTAK ödüllü EKARTE isimli elektrikli aracı yandı.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU