Aydın Osmaniye Gazetesi

Eğitimde işbirliği protokolü imzalandı

Eğitimde işbirliği protokolü imzalandı

Tarih 08Mayıs2019, 10:02 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü arasında “Eğitimde İş Birliği Protokolü” imzalandı.

Osmaniye Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü arasında “Eğitimde İş Birliği Protokolü” imzalandı.
Protokolün amacının, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim kurumlarında, eğitimin niteliği ile ilgili öncelikli olarak belirlenmiş alanlar başta olmak üzere, taraflarca uygun görülen tüm alanlarda, planlı çalışmalar yürüterek, özellikle öğrencilerin başarı seviyelerini yükseltecek olan tüm eğitim hizmetlerinin niteliğini arttırmak; geliştirilmesi, öğretmen ve öğrenci yeterliliklerinin uygulamalı eğitim faaliyetleriyle arttırılması ve ailelerin sosyokültürel ve mesleki gelişimlerine destek olunması noktasında, taraflar arasında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak olduğu kaydedildi.
Eğitimde İş Birliği Protokolü, İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Burhan Torun tarafından imzalandı.
İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Burhan Torun, protokolün hayırlı olması temennisinde bulunarak, emeği geçenlere teşekkür etti. Merve Nur Çetinkaya  

Bu haber 202 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Yörük Türkmen ve fıstık festivali yapıldı

Yörük Türkmen ve fıstık festivali yapıldı Osmaniye’nin Toprakkale ilçesinde 4. Yörük Türkmen ve Fıstık Festivali, Yüksel Uluğ İlçe Stadyumunda yapıldı.

Mehmetçiğe 2 ton yerfsıtığı gönderildi

Mehmetçiğe 2 ton yerfsıtığı gönderildi Osmaniye’de fıstıkçı esnafları, Barış Pınarı Harekatında görev alan askerlere 2 ton kavrulmuş yerfıstığı gönderdi.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU