Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Başkan Demiroğlu, gençlerle buluştu

Başkan Demiroğlu, gençlerle buluştu

Tarih 15Nisan2019, 10:13 Editör Ali CİHANGİR

Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu, ilçe parkında gençlerle bir araya gelerek sohbet etti.

Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu, ilçe parkında gençlerle bir araya gelerek sohbet etti.
“Geleceğin umudu gençlerdir" sloganı ile gençliğe verdiği önemi anlatan Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu, gençlere ve öğrencilere vakit ayırmayı da ihmal etmiyor.
Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu, bir ülkenin gelişmişlik düzeyinin genç nüfus ile paralellik gösterdiğine vurgu yaptı.
Demiroğlu, ”Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımız aralıksız sürüyoruz. Sizlerin evlerinizin dışında da zaman geçirip, dinlenebileceğiniz alanların sayısını arttırmak için çalışmamızı o yönde yapacağım. Bir ülkenin gelişmişlik düzeyinin en önemli göstergelerinden birisi de genç nüfusun varlığıdır. Sumbasta bu değişime katkı sağlayan ilçelerden biridir. Yatırımlarımızda gençlerimize yer veriyor ve onları unutmayacağız. Fırsat buldukça gençlerimizle bir araya geliyor ve onlarla sohbet ediyoruz. Unutulmamalıdır ki, gençlerin geleceğimizin umudu ve ümididir" dedi. Haber Merkezi

 

Bu haber 54 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Milli Eğitim MüdürüAlbak, 23 Nisan mesajı yayımladı

Milli Eğitim MüdürüAlbak, 23 Nisan mesajı yayımladı Osmaniye Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Üç aylar dolayısıyla mevlit okutuldu

Üç aylar dolayısıyla mevlit okutuldu Düziçi Cami Dernekleri Federasyonu tarafından üç aylar vesilesi ile mevlidi şerif okutuldu ve hatim duası yapıldı.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU