Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Ailenin eğitim öğretimdeki rolü konuşuldu

Ailenin eğitim öğretimdeki rolü konuşuldu

Tarih 15Nisan2019, 10:13 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye’de velilere yönelik “eğitim öğretimde ailenin rolü, ailedeki genç psikoloji ve geleceğimiz” konulu çalıştay düzenlendi.

 Osmaniye’de velilere yönelik “eğitim öğretimde ailenin rolü, ailedeki genç psikoloji ve geleceğimiz” konulu çalıştay düzenlendi.

Şehit Bekir Evren  İmam Hatip Ortaokulu salonunda düzenlenen etkinlikte,
Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğünden Sosyolog Esra Yiğit, Korkut Ata Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültelerinden Prof. Dr. Cengiz Gökşen, Osmaniye İl Müftülüğünden Vaiz İbrahim Koç, Önder Osmaniye İmam Hatipliler İl Başkanı Ömer Bahçeci 'nin uzman gözüyle tespitlerini anlattı.

Katılımcıların soru cevapla devam eden program, samimi bir atmosferde gerçekleşti.

Önder Osmaniye İmam Hatipliler İl Başkanı Ömer Bahçeci, çalıştayla ilgili yaptığı açıklamada, "Eğitim Öğretim de Aile'nin önemi ve rolü, genç psikolojisi" konulu istişare, muhabbet boyutlu çalıştaylara  2. Eğitim Öğretim döneminden itibaren başladı. Bu programların İmam Hatip Okullarından başlayarak, Önder Osmaniye İmam Hatipliler İl Başkanlığı Okul Aile Birliği Komisyon Çalışmaları kapsamında, kurumlarla müşterek çalışmalar kapsamında yapılmaya devam edeceğiz. Faydalı çalışmalar kapsamında kamu  oyu ile paylaşmak isteriz. Emek veren tüm Kurum Müdürlerimize ve personellerine şükranlarımızı iletiriz" dedi. Haber Merkezi 

 

Bu haber 46 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Milli Eğitim MüdürüAlbak, 23 Nisan mesajı yayımladı

Milli Eğitim MüdürüAlbak, 23 Nisan mesajı yayımladı Osmaniye Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Üç aylar dolayısıyla mevlit okutuldu

Üç aylar dolayısıyla mevlit okutuldu Düziçi Cami Dernekleri Federasyonu tarafından üç aylar vesilesi ile mevlidi şerif okutuldu ve hatim duası yapıldı.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU