Aydın Osmaniye Gazetesi

Dreamstalk Kulübü 'Hayal Et Lider Ol' etkinliği düzenledi

Dreamstalk Kulübü 'Hayal Et Lider Ol' etkinliği düzenledi

Tarih 22Mart2019, 09:16 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Kulüplerinden Dreamstalk, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Amfisi’nde ‘Hayal Et Lider Ol’ başlıklı etkinlik düzenledi.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Kulüplerinden Dreamstalk, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Amfisi’nde ‘Hayal Et Lider Ol’ başlıklı etkinlik düzenledi.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan etkinliğin açılış konuşmasını kulübün Başkan Yardımcısı Handan Kolay yaptı.
Dreamstalk kulübü olarak OKܒde 2 yıldır aktif olarak görev yaptıklarını belirten Kolay, “Kurumsal bir kulüp olmanın yanında dünyadaki ilk ve tek hayal kulübüyüz. Kulüp olarak hayalde bir farkındalık yaratmak ve hepimizin birer hayalperest olduğunu hatırlatmak adına çalışmalar yürütüyoruz. Bizim işimiz hayale köprü kurmak. Hayal ile hayat arasında köprü kurmak içinde çalışmalarımızı devam ettireceğiz.” dedi.
 Açılış konuşmasından sonra Türkiye Uğur Böceği Hareketi Derneği temsilcilerinden Tuğba Bademci, Anne Rehberi Kurucusu Manolya Gümüşay, Tosyalı Holding İnsan Kaynakları Müdürü Serkan Ayvataş ve Tosyalı Holding Satış ve Pazarlama Yöneticisi Faruk Özdemir birer sunum yaptı.
Etkinlik sonrasında Türkiye Uğur Böceği Hareketi Derneği temsilcilerinden Tuğba Bademci, Anne Rehberi Kurucusu Manolya Gümüşay, Tosyalı Holding İnsan Kaynakları Müdürü Serkan Ayvataş ve Tosyalı Holding Satış ve Pazarlama Yöneticisi Faruk Özdemir’e günün anısına Teşekkür Belgesi ve çiçek takdim edildi. Haber Merkezi

Bu haber 70 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Milli Eğitim MüdürüAlbak, 23 Nisan mesajı yayımladı

Milli Eğitim MüdürüAlbak, 23 Nisan mesajı yayımladı Osmaniye Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Üç aylar dolayısıyla mevlit okutuldu

Üç aylar dolayısıyla mevlit okutuldu Düziçi Cami Dernekleri Federasyonu tarafından üç aylar vesilesi ile mevlidi şerif okutuldu ve hatim duası yapıldı.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU