Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Bakan yardımcısı Aksu’dan Vali Coşkun’a ziyaret

Bakan yardımcısı Aksu’dan Vali Coşkun’a ziyaret

Tarih 21Mart2019, 10:18 Editör Ali CİHANGİR

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Mustafa Aksu Osmaniye Valiliğini ziyaret etti.

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Mustafa Aksu Osmaniye Valiliğini ziyaret etti.
Vali Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Vali Yardımcısı Metin Esen, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri tarafından karşılanan Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu’nun ziyaretinde Hayvancılık Genel Müdürü Zekeriya Erdurmuş, Doğa Koruma ve Milli Parklar 7. Bölge Müdürü Mehmet Sıddık Kılınçer, Adana Orman Bölge Müdürü İsmet Erol, DSİ Bölge Müdür Yardımcısı Bekir Pehlivan da yer aldı.
Valilik Şeref Defterini imzalayan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu daha sonra Valilik Makamında Vali Ömer Faruk Coşkun ile bir süre görüştü. Bakan Yardımcısı Aksu burada yaptığı açıklamada “Osmaniye’deki bu sıcak karşılamadan dolayı çok teşekkür ediyorum. Öncelikle Sayın Bakanımızın selam ve sevgilerini iletmek isterim. Tarım ve Orman Bakanlığı olarak ilgili birimlerimizle buradayız. Osmaniye’deki ihtiyaçların farkındayız, eksikliklerin giderilmesi noktasında çalıştığımız hususlar var. Sayın Vekillerimiz de halkımızın, çiftçimizin, esnafımızın taleplerini bizlere ilettiler. İnşallah bunlarla ilgili gerekli çalışmaları tamamlayacağız.” diye konuştu.
Vali Ömer Faruk Coşkun ise Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu’yu Osmaniye’de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu, Vali Ömer Faruk Coşkun ve protokol mensupları ile birlikte Osmaniye programını gerçekleştirmek üzere Valilikten ayrıldı. Haber Merkezi

Bu haber 137 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Osmaniyeli 15 Temmuz’da tek yürek oldu

Osmaniyeli 15 Temmuz’da tek yürek oldu Osmaniye’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla, yürüyüş düzenlendi.

Düziçi’nde 15 Temmuz Sergisi açıldı

Düziçi’nde 15 Temmuz Sergisi açıldı Düziçi’nde "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma" etkinlikleri kapsamında fotoğraf sergisi açıldı.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU