Aydın Osmaniye Gazetesi

Seçim güvenliği toplantısı yapıldı

Seçim güvenliği toplantısı yapıldı

Tarih 11Mart2019, 09:34 Editör Ali CİHANGİR

Toprakkale ilçesinde Kaymakam Ali Yıldırım başkanlığında, seçim güvenliği ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toprakkale ilçesinde Kaymakam Ali Yıldırım başkanlığında, seçim güvenliği ve değerlendirme toplantısı yapıldı.
Kaymakamlık salonunda yapılan toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Ahmet Yılmaz, İlçe Emniyet Amir V. Kom. Yrd. Fatih Kurtuluş, Yazı İşleri Müdürü Aysel Temel ve İlçe ve Belde parti başkanları katıldı.     
Seçimlerin demokrasinin öncelikli tezahürü ve vazgeçilmez parçası olduğunu belirten Kaymakam Yıldırım, 31 Mart'taki yerel seçimlerin ilçe ve mahallelerde  kardeşçe, huzurlu ve güvenli bir ortamda gerçekleştirilmesi için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.
Konuşmalarının devamında, seçim yasaklarına ve propaganda faaliyetlerine değinen Kaymakam Yıldırım, siyasi partilerin ve adayların, kanunların çizdiği sınırlar çerçevesinde her türlü siyasi ve propaganda faaliyetlerinde bulunabileceklerini kaydetti.
Konuşmanın ardından kurum müdürleri  ve siyasi parti temsilcilerinin  görüş ve önerilerini bildirdikten sonra iyi dilek ve temennilerde bulundu. Haber Merkezi 

 

Bu haber 143 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Milli Eğitim MüdürüAlbak, 23 Nisan mesajı yayımladı

Milli Eğitim MüdürüAlbak, 23 Nisan mesajı yayımladı Osmaniye Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Üç aylar dolayısıyla mevlit okutuldu

Üç aylar dolayısıyla mevlit okutuldu Düziçi Cami Dernekleri Federasyonu tarafından üç aylar vesilesi ile mevlidi şerif okutuldu ve hatim duası yapıldı.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU