Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Değişim, birliktelik sağlanarak yapılabilir

Değişim, birliktelik sağlanarak yapılabilir

Tarih 06Aralık2018, 09:35 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye’de Mimar Haydar Aktürk, İyi Parti İl binasına gelerek üyelik işlemlerini gerçekleştirdi.

Osmaniye’de Mimar Haydar Aktürk, İyi Parti İl binasına gelerek üyelik işlemlerini gerçekleştirdi.
İl Başkanı Serhat Kılıç, burada yaptığı açıklamada, Aktürk’ün katılımının partilerine onur verici gurur verici olduğunu belirtti.
Partilerine katılımın her geçen gün artarak devam ettiğini dile getiren Kılıç, şunları kaydetti:
“Her geçen partimiz katılımlarla büyümeye devam ediyor. Katılımlar İYİ Parti adına Osmaniye’de yaşanan olumlu atmosfer ve hava bizi çok çok mutlu ediyor ve iyi günler bizleri çok umutlandırıyor. İnşallah umutlarımız seçim sonucuna kadar son sandık açılıncaya kadar devam eder. Sonuçları gördüğümüzde başarıyla Allah’ın izniyle daha da mutlu oluruz. Haydar beyin partimize katılması bizim için onur vericidir. Partimiz adına onur vericidir kendisine teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonraki seçim sürecinde de adayımız kim olursa olsun başarılı bir sonuçla çıkıp iyiler olarak yolumuza devam etmek istiyoruz” dedi.
Osmaniye’ye hizmet etmek istediğini kaydeden Aktürk, Osmaniye’de değişim zamanı geldiğini aktardı.
Osmaniye’de yaşayan herkesin bir araya gelerek değişimi başarabileceğini anlatan Aktürk, şöyle devam etti:
“Osmaniye’de artık particilikten çok hizmet edecek bir yapının oluşacağı bir topluma ihtiyacımız var. Osmaniye’de yaşayan gerek İYİ Parti, gerek CHP’li, gerek Saadet partili, BBP’li MHP’li, AK Partili herkesin bir çatı altında toplanıp Osmaniye’yi yönetecek yeni bir ekibi oluşturması gerektiğine inanıyorum. Bende bu çatının İYİ Parti çatısı altında olması gerektiğini düşündüğüm için İYİ Partiye kaydımı yaptırıyorum önümüzdeki dönem ne gösterir bilemeyiz ama biz Osmaniye’ye hizmet etmek isteyen insanlarız hizmet etmek isteyenleri de bir araya getirmeye çalışıyoruz. Bu bedenle bugün itibariyle İYİ Parti üyesi olarak çalışmalarımıza başlayacağız. Ben yönetim kurulu üyelerine ve başkanlarıma hayırlı olsun diyorum” dedi. Haber Merkezi

 

Bu haber 175 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

“Mursi’nin, Cenabı hakkın lütfuna mahzar olduğuna inanıyoruz”

“Mursi’nin, Cenabı hakkın lütfuna mahzar olduğuna inanıyoruz” Anadolu Gençlik Derneği Osmaniye Şubesi, Mısır'ın seçilmiş ilk cumhurbaşkanı merhum Muhammed Mursi’nin çıkarıld...

Gençler, “Biz Anadoluyuz” projesiyle Bingöl’e gitti

Gençler, “Biz Anadoluyuz” projesiyle Bingöl’e gitti İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen "Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında Osmaniye’den Bingöl’e 40 öğrenci gitti.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU