Aydın Osmaniye Gazetesi

Demir çelik firmasından eğitime destek

Demir çelik firmasından eğitime destek

Tarih 06Aralık2018, 09:25 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Saimbey Ortaokulu bahçesindeki basketbol sahasına çatısı, bir firma tarafından yaptırıldı.

Osmaniye Saimbey Ortaokulu bahçesindeki basketbol sahasına çatısı, bir firma tarafından yaptırıldı.

Okul Müdürü İbrahim Karayiğit, törende yaptığı konuşmada, 2 bin 500 öğrenci ve 130 öğretmen ile Osmaniye’de akademik, sosyal ve kültürel etkinliklerde lider olan okul olduklarını belirtti.

Öğrencileri yazın güneşten, kışın yağmurdan korunacağı alanı ihtiyaçlarını karşılayan PLATİNİUM Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. yetkililerine teşekkür eden Karayiğit, şunları kaydetti:
“Bu ihtiyacın karşılanmasında bizlere yardımcı olarak okulumuz basketbol sahasının üzerinin kapanmasında desteklerini esirgemeyen Çelik iş Sendikası Bölge Başkanı Mehmet Gündüz’e, Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Çelik’e ve çatı kapanması için bizleri kırmayarak geleceğimizin teminatı çocuklarımıza desteklerini esirgemeyen Platinum Demir Çelik San.ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü sayın Ashish Saxena ‘ya çok teşekkür ediyorum” dedi.

Osmaniye AK Parti Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Platinium Demir Çelik A.Ş. Genel Müdürü Ashish Saxena’ya ve İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik te Özçelik-iş sendikası şube başkanı Mehmet Gündüz’e teşekkür plaketi verdi. Haber Merkezi


 

Bu haber 160 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Bisikletçiler, 19 Mayıs turu attı

Bisikletçiler, 19 Mayıs turu attı Şehit Binbaşı Adil Karagöz Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından "Bir Asırdan Bin Asıra 19 Mayıs" etkin...

Engelliler bocce turnuvası düzenlendi

Engelliler bocce turnuvası düzenlendi Osmaniye Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından Engelliler Bocce Turnuvası düzenlendi.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU