Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Adliye personeli kan bağışında bulundu

Adliye personeli kan bağışında bulundu

Tarih 09Kasım2018, 09:00 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Adliyesi personeli, düzenlenen kampanyayla kan bağışında bulundu.

Osmaniye Adliyesi personeli, düzenlenen kampanyayla kan bağışında bulundu.
Türk Kızılayı Osmaniye Şubesi, Osmaniye Cumhuriyet Başsavcılığınca düzenlenen kampanya dolayısıyla adliye içerisinde kan bağışı standı kurdu.
Adliyede görev yapan hakim, savcı ve avukatlar ile çalışanlar, standı ziyaret ederek kan bağışında bulundu.
Osmaniye Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, kendisi de kan bağışında bulunduktan sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, daha önce görev yaptığı adliyelerde hayata geçirdiği kan bağışı uygulamasını Osmaniye'de de hayata geçirmek istediklerini belirterek, "Türk Kızılayı'na yardımda bulunmak ve en önemli yardım olarak gördüğüm kan bağışında bulunmak tüm vatandaşlarımızın görevidir. Bu nedenle tüm Osmaniyelileri kan bağışında bulunmaya davet ediyorum." dedi.
Kanın sadece insandan temin edilebilen bir tedavi ürünü olduğuna dikkati çeken Tekne, "Bu nedenle insanların bu konuya daha duyarlı olması gerek. Adliyemizdeki mevcut hassasiyeti geliştirmek adına bugün bu kan bağışı programını düzenledik. Türk Kızılayına teşekkür ediyorum. Kan bağışında bulunan personelimize de şükranlarımı sunuyorum" dedi. Haber Merkezi

Bu haber 178 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Milli Eğitim MüdürüAlbak, 23 Nisan mesajı yayımladı

Milli Eğitim MüdürüAlbak, 23 Nisan mesajı yayımladı Osmaniye Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Üç aylar dolayısıyla mevlit okutuldu

Üç aylar dolayısıyla mevlit okutuldu Düziçi Cami Dernekleri Federasyonu tarafından üç aylar vesilesi ile mevlidi şerif okutuldu ve hatim duası yapıldı.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU