Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Geleceğimiz Olan Gençliğin Yanındayız

Geleceğimiz Olan Gençliğin Yanındayız

Tarih 08Kasım2018, 09:06 Editör Ali CİHANGİR

Tüm sanayici ve İş adamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şubesi yönetim kurulu üyeleri, Osmaniye Gençlik hizmetleri Müdürü Mustafa Loğoğlu’nu ziyaret etti.

Tüm sanayici ve İş adamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şubesi yönetim kurulu üyeleri, Osmaniye Gençlik hizmetleri Müdürü Mustafa Loğoğlu’nu ziyaret etti.
Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Loğoğlu, ziyarette yaptığı açıklamada, gençliğe hizmetin önemli olduğunu söyledi.
Osmaniye’de 82 spor tesisi ile tüm vatandaşlara ve sporculara hizmet verildiğini ifade eden Loğoğlu, "Göreve geldiğim ilk günden bu yana kurumumuzun envanterini çıkardık. Kentimize 2005 yılından bu yana 100 trilyonluk yatırım yapılmış. Hedefimiz, internete, televizyona hapsolmuş gençlerimizi spor sahalarına yönlendirmektir. Kentimizde diğer kurum ve STK'larla iş birliği içerisinde bunu başaracağımıza inanıyorum. 82 tesisimizle Osmaniye halkına hizmet ediyoruz. Bu anlamda, ilk etapta spor tesislerimizin tanıtımı yönünde çalışmalarımız var.” Dedi.
Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Osmaniye Şubesi Başkanı Murat Özkardeş’ de göreve yeni başlayan Loğoğlu'na başarı diledi.
Gerçek anlamda gençliğimizi spora yönlendirmiş olsaydık diye devam eden Özkardeş;  bunun adına, ne derseniz deyin, hayat boyu spor veya beşikten mezara spor ne söylerseniz söyleyiniz, insanlarımız daha sağlıklı olacak ve iş hayatında daha verimli olacağı kanaatindeyim. Sağlığa harcanan Birçok paranın hiç harcanmadan, spor yaparak, birçok insanın hayatına sağlıklı bir şekilde devam ettireceğine inanıyorum dedi.
Kısaca Toparlamak istersek ülkemizde en büyük iş Eğitimcilere düşmekte, sonrasında sağlıklı nesiller yetiştirmek için Gençlik ve spor bakanlığına hayat boyu spor diyerek, gençliğe sporu aşılaması gerekmektedir. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün STK’ larla  iş birliği yapma çerçevesinde, TÜMSİAD olarak sizlerin proje ortağı olmak bizleri mutlu eder  her zaman geleceğimiz olan gençliğin yanındayız” diye Konuştu. Haber Merkezi
 

Bu haber 67 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Diyanet (DİB) bu ümmet coğrafyası için tek umuttur

Diyanet (DİB) bu ümmet coğrafyası için tek umuttur Diyanet-Sen Osmaniye Şube Başkanı Adnan Yiğit, Diyanet İşleri Başkanlığı’na ve onun başkanına yönelik yıpratma ve i...

Fetö, taşınmazlarını kaçırmak istemiş

Fetö, taşınmazlarını kaçırmak istemiş Osmaniye'de görülen ve 381 sanığın yargılandığı FETÖ/PDY çatı davasında bazı sanıkların 17-25 Aralık sonrası FE...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU