Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Kadirli CHP’den İyi partiye ziyaret

Kadirli CHP’den İyi partiye ziyaret

Tarih 15Ekim2018, 08:06 Editör Ali CİHANGİR

Cumhuriyet Halk Partisi Kadirli İlçe Başkanı Mehmet Orhun Döğüşcü ve yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti İlçe Başkanı Dr.Çağrı Noyan Aydın ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Kadirli İlçe Başkanı Mehmet Orhun Döğüşcü ve yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti İlçe Başkanı Dr.Çağrı Noyan Aydın ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
İyi Parti İlçe Başkanı Dr. Çağrı Noyan Aydın ve ekibine çıktığı bu kutsal yolda başarılar dileyen CHP İlçe Başkanı Döğüşcü,” Ortak amaçlar doğrultusunda Atatürk ilke ve devrimlerini benimsemiş, Cumhuriyet değerlerine bağlı her kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapmaya hazırız. Özgürlük, Demokrasi, İnsan Hakları, Hak, Hukuk, Adalet, Eşitlik ve daha yaşanabilir bir Türkiye için, parlamenter demokrasiyi yeniden tesis etmemiz gerek. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. 2019’da mücadelemizi daha da büyütüp bu karanlık döneme hep birlikte son vereceğiz.” dedi.
İYİ Parti İlçe Başkanı Dr. Çağrı Noyan Aydın, gelen misafirlere ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Mehmet Döğüşcü ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti ve Cumhriyet Halk Partisine gönül vermiş tüm vatandaşlara selam yolladı.
2019 da yapılacak seçimlerin Türkiye’nin geleceği için yaşamsal öneme sahip olduğunun altını çizen Aydın, “ İyi Parti olarak Genel Başkanımız Meral Akşener önderliğinde yola çıktık. İyi insanları insanlık tarihine armağan etmiş ve edecek olan büyük Türk milletinin bir evladı olmaktan hepimiz onur ve gurur duymaktayız. İyi Parti Gençlerimize iş kadınlarımıza yaşam hakkı ve eşitlik, yaşlılarımıza huzur ve güvenli bakım imkanı, çocuklarımıza neşe, mutluluk, sağlık ve milletimize birlik ve beraberlik getirmek için yola çıktık. İnanıyoruz ki bu millet bizimle bir olacak diri olacak. İyi parti Türk Milletinin ülkesi ve devleti ile bölünmez bir bütünlüğünü korumayı amaçlayan herkesi kucaklayan bir partidir. Güçlendirilmiş bir parlamenter demokratik rejimin daha da güçlendirilmesi için 2019’da yapılacak yerel seçimler çok daha önemlidir” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

 

Bu haber 293 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Bisikletçiler, 19 Mayıs turu attı

Bisikletçiler, 19 Mayıs turu attı Şehit Binbaşı Adil Karagöz Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından "Bir Asırdan Bin Asıra 19 Mayıs" etkin...

Engelliler bocce turnuvası düzenlendi

Engelliler bocce turnuvası düzenlendi Osmaniye Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından Engelliler Bocce Turnuvası düzenlendi.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU