Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Köy ve mahalle muhtarları sorunlarını iletti

Köy ve mahalle muhtarları sorunlarını iletti

Tarih 14Eylül2018, 10:03 Editör Ali CİHANGİR

SumbasKaymakamı Ömer Coşkun, her ay düzenli olarak gerçekleştirilen muhtarlar toplantısında mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

SumbasKaymakamı Ömer Coşkun, her ay düzenli olarak gerçekleştirilen muhtarlar toplantısında mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi. Dr. Devlet Bahçeli Çok Amaçlı Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ve Kaymakam Coşkun’un başkanlık ettiği toplantıya, İlçe Belediye Başkanı Mustafa Nuri Nuhoğlu, İlçe Jandarma KomutanıYüksel Aydın, İlçe Emniyet Amiri Cemil Deniz, ilçe birim amirleri, köy ve mahalle muhtarları katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Kaymakamı Ömer Coşkun, periyodik olarak gerçekleştirilen toplantıların, muhtarların talep ve beklentilerinin yerine getirilmesinin yanı sıra ilçemizin sorunlarının çözümüne de önemli katkılar sağladığını söyledi. Kaymakam Coşkun muhtarlara yönelik konuşmasında; “Yaşadığınız mahallelerde ve köylerde karşılaştığınız sorunların tespiti ve çözüm önerileri ile çözüme dair gerekli takibi yapmak siz değerli muhtarlarımızın asli görevlerindendir. Mahalle ve köylerimizde eğitim, sağlık, ulaşım, gibi sorunları tespit ederek ilgili belediyelere, kaymakamlığımıza veya bizzat bana iletmeniz, sorunların çözümüne katkı sağlayacaktır. Sumbas Kaymakamlığı olarak, sorunlarınızın çözümü için mahalle ve köylerimize daha iyi hizmetler sunabilmeniz adına her türlü desteği veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Bu toplantıya katılımlarınızdan dolayı siz değerli muhtarlarımıza ve saygıdeğer konuklarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu. Kaymakam Coşkun, muhtarların istek ve önerilerini dinleyerek, ilgili kurum ve kuruluşlar ile işbirliği ve koordinasyon sağlanmak suretiyle ilçemizdeki kamu hizmetlerinin daha etkin ve verimli sunulması konusunda hep birlikte gayret sarf edeceklerini dile getirdi. Haber Merkezi

Bu haber 222 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Osmaniyeli 15 Temmuz’da tek yürek oldu

Osmaniyeli 15 Temmuz’da tek yürek oldu Osmaniye’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla, yürüyüş düzenlendi.

Düziçi’nde 15 Temmuz Sergisi açıldı

Düziçi’nde 15 Temmuz Sergisi açıldı Düziçi’nde "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma" etkinlikleri kapsamında fotoğraf sergisi açıldı.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU