Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
TÜMSİAD hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu

TÜMSİAD hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu

Tarih 10Ağustos2018, 09:15 Editör Ali CİHANGİR

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Osmaniye Şube( TÜMSİAD) Başkanı Murat Özkardeş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Osmaniye Orman İşletme Müdürü Abdulsamet Doğar ve Osmaniye Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Murat Yalçını ziyaret etti.

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Osmaniye Şube( TÜMSİAD) Başkanı Murat Özkardeş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Osmaniye Orman İşletme Müdürü Abdulsamet Doğar ve Osmaniye Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Murat Yalçını ziyaret etti. TÜMSİAD Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş, ve Yönetim Kurulu üyeleri, Orman İşletme Müdürü Abdulsamet Doğar ve Birlik Başkanı MuratYalçın’a “Yeni Göreviniz Hayırlı olsun” diyerek, görevlerinde başarılar diledi. Birlik Başkanı Murat Yalçın “Doların Düzensiz artışı esnaf camiamızı bir hayli rahatsız etmektedir. Osmaniye’nin siz değerli iş adamlarının da bu durumdan rahatsız olduğunu biliriz, bu günler birlik zamanıdır, dik durma zamanıdır.” Dedi. Özkardeş, Gerek TÜMSİAD olarak gerek iş adamı olarak önce Ülkemizin sonra şehrimizin hak ettiği yere gelebilmesi için mücadele ettiklerini dile getirdi.Özkardeş şöyle devam etti; “ TÜMSİAD Olarak veya iş adamları olarak ülkemizin refahı ve huzuru için elimizden gelen tüm cabayı göstermekteyiz ve göstermeye de devam edeceğiz. Doların Yükselmesi sizleri nasıl rahatsız etmekteyse bizlerde o derece rahatsız etmektedir. Doların yükselişe geçişi yadırganmamalıdır, dış güçler 15 Temmuzda başaramadıklarını şu anda ekonomiyle başarmaya çalışmaktadırlar. Bu bir ekonomik savaştır, diyorum ki Türk milleti olarak birlik olma zamanıdır. Dış Mihrapların 15 Temmuzda yaptığı eylemler,şehitler ve gazilerimizsayesinde ülkemizin parçalanması engel olundu, bu şekilde Türkiye Cumhuriyetini Bölemeyeceklerini anlayınca ekonomiyle üstümüze gelmeye başladılar. Anlaşılmaktadır ki 15 Temmuz hareki devam etmektedir, Türk milleti olarak, şehitlerimiz ve gazilerimiz gibi dimdik ayakta, emperyalist güçlere karşı birlik olma zamanıdır. Türk Devleti ve milleti dünde bu günde kimseye boyun eğmedi ve eğmeyecektir. Biz iş adamları olarak üretmek zorundayız, halk olarak tüketici durumundan üretici durumuma geçmemiz gerekmektedir. 15 Temmuz gerçekleşseydi, yanı başımızda ki ülkeler gibi ne vatan ne bayrak, ne özgürlük, ne bir iş, ne bir aş kalmış, canımızın derdine düşmüş olacaktık. O halde var olanı eksiltmek gerekiyorsa eksiltelim, Vatanın bütünlüğü için dik durmalıyız, diri olmalıyız. ”dedi. Orman işletme Müdürü Abdulsamet Doğar ve Birlik Başkanı Murat Yalçın Ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirerek, Osmaniye Tüm sanayici ve iş adamaları derneği (TÜMSİAD) ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ettiler.Merve Nur Çetinkaya

Bu haber 210 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Osmaniyeli 15 Temmuz’da tek yürek oldu

Osmaniyeli 15 Temmuz’da tek yürek oldu Osmaniye’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla, yürüyüş düzenlendi.

Düziçi’nde 15 Temmuz Sergisi açıldı

Düziçi’nde 15 Temmuz Sergisi açıldı Düziçi’nde "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma" etkinlikleri kapsamında fotoğraf sergisi açıldı.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU